Meklējot motociklistu-mājsēdes pārkāpēju, policija garāžā uzduras piecu cilvēku kompānijai

7 komentāri
Meklējot motociklistu-mājsēdes pārkāpēju, policija garāžā uzduras piecu cilvēku kompānijai
EKRĀNUZŅĒNUMS

Kādam motocikla stūrētājam mājsēdes laikā bija sagribējies pabraukāties pa galvaspilsētas ielām, taču brauciens izvērtās tāds, ka viņš, visticamāk, “iegāzis” ne tikai sevi, bet arī bariņu draugu.

Pagājušajās brīvdienās, laikā kad Rīgas ielas bijušas burtiski kā izslaucītas, galvaspilsētas policisti Juglā pieredzējuši kādu visai neparastu sastapšanos. Murjāņu ielā tika pamanīts kāds vadītājs, kurš ar motokrosa motociklu braucis pa ietvi, turklāt viņa spēkratam nav bijis valsts reģistrācijas numurzīmju.

Savukārt, divriteņu braucamrīka pilots, redzot policistu interesi, nav pat piebremzējis un tā vietā uzdevis gāzi. Pāris veikli manevri un kārtības sargiem nācies atzīt sakāvi un krietni vien veiklākā braucamrīka pārākumu šādos apstākļos. Taču, policisti nav aizmirsuši šo sastapšanos un tā teikt, turējuši acis vaļā, līdz sniegā ievērojuši ko aizdomīgu.

Pēc brīža policisti pamanījuši motocikla sliedes ved uz kādu garāžu kooperatīvu un, ierodoties tur, kādā no garāžām sastapa piecas personas. Vīrieši apgalvojuši, ka šajā vietā atpūšoties un uz policijas jautājumu, vai ir no vienas mājsaimniecības, apgalvoja, ka esot sapulcējušies no divām ģimenēm.

Turpat līdzās jaunajiem vīriešiem atradušies arī divi, praktiski vienādi motocikli, kuri izskatījušies ārkārtīgi līdzīgi braucamrīkam, kas iepriekš redzēts Murjāņu ielā. Tomēr, lai arī vīriem bija nojauta, ka ka ar vienu no šiem jaunekļiem, viņi varētu sastapušies iepriekš, neviens no klātesošajiem neatzinās ka šajā vakarā būtu pilotējis motociklu vai, kur nu vēl, mucis no policijas.

Savukārt busiņa kameras uzņemtajos materiālos nebija skaidri identificējams, ne braucamrīks, ne tā stūrētājs. Taču, mirklī, kad ”aizbēgušais” visticamāk jau uzelpojis, jo apvedis ap stūri policistus, atklājies vēl kāds fakts – tā viss ar parunāšanos, šis vakars tomēr nebeigsies.

Policijas darbinieki uzsāka piecas administratīvās lietvedības par ārkārtas situācijas ierobežojumu neievērošanu un katram no viņiem tika piemērots naudas sods 100 eiro apmērā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

7 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Vīrietis Rīgā "izdaiļo" tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā

Ugunsgrēks iznīcina ģimenes māju Daugavpilī