“Meitene vienīgā bija skaidrā”; vietējie atklāj jaunas detaļas par avārijā mirušo jaunieti Liepājā

17 komentāri

Sestdienas pievakarē Liepājā, Karostas apkaimē, valdīja satraukuma un izmisuma pilna gaisotne. Kāds piedzeries ”BMW” šoferis bez tiesībām izraisīja smago ceļu satiksmes negadījumu. Rezultātā šoferis un divi pasažieri ar nopietnām traumām nonāca slimnīcā, bet kādai nepilngadīgai meitenei dzīvība izdzisa turpat notikuma vietā.

Divus kilometrus garais betonētais ceļš ved uz lielo ugunsdzēsības dīķi, kur vietējie parasti dodas atpūtā, bet daži apmeklē šo vietu, lai nomazgātu savas automašīnas. Sestdien vēlā pēcpusdienā šis Laboratorijas ielas posms kļuva liktenīgs kādai četru cilvēku kompānijai. 31 gadus vecs vīrietis, lielā ātrumā traucoties ar savu ”BMW”, vienā no līkumiem nesavaldīja auto, ielidoja grāvī un ietriecās kokā.

Par negadījumu Karostā dzīvojošie uzzināja pēc desmit minūtēm, kad tālumā sadzirdēja sirēnu skaņas. Cilvēki devās tuvāk negadījuma vietai, un redzētais lika sastingt šausmās. Pie samīcītā ”BMW” darbojās glābēji, tikmēr mediķi sniedza palīdzību smagāk ievainotajiem. Vadītājs un divas nepilngadīgas meitenes, kuras brauciena laikā sēdēja automašīnas aizmugurē, guva smagas traumas un nonāca slimnīcā. Piecpadsmit gadus vecajai šofera blakussēdētājai ārsti nevarēja palīdziet. Viņa gāja bojā.

“Cilvēki esot bijuši alkohola reibumā, tā meitene vienīgā bijusi skaidrā. Viņa sēdēja tieši priekšā, blakus šoferim. Ir pazīstamiem cilvēkiem draudzene. Šoferis un pārējie, kas sēdēja aizmugurē, ir dzīvi, bet ar smagām traumām,” stāsta vietējā iedzīvotāja.

Uz vietas ”BMW” stūrētajam veikta alkohola pārbaude. Noskaidrojās, ka šoferis ir divarpus promiļu reibumā. Pēc vietējo iedzīvotāju stāstītā, vīrietis gribēja pazīmēties jauno meiteņu priekšā.

Vietēji atklāj pārsteidzošus faktus par ”BMW” vadītāju un norāda, kā viņš 2017. gadā zaudējis dēlu. Puisēnu, kurš bija pazudis mežā.

“Viņš ir pelnījis nāves sodu. Tas viņam būtu piemērotākais sods. Viņš, teiksim tā, zaudēja savu bērnu. Nepieskatot. Tagad apglabā jaunu, skaistu meiteni. Viņi atpūtās vienā kompānijā. Kopā iedzēra. Noticis ir tas, kas ir noticis. Manuprāt, gribi pajokot – sēdies pie stūres viens pats un brauc kur vēlies. Kādēļ tu velc kapā citus cilvēkus,” neizpratnē ir vietējais iedzīvotājs.

Šobrīd zināms, ka pret šoferi policijā ir uzsāktas krimināllietas, pēc diviem krimināllikuma pantiem, proti, par transportlīdzekļa vadīšanu bez tiesībām alkohola reibumā un par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu apreibinošu vielu iespaidā, kā rezultātā cietušajiem nodarīti smagi miesas bojājumi vai izraisīta cilvēka nāve.