Mēģina nozust un izplūcas ar policistiem; dzērājšofera “atvēsināšanai” nākas izmantot elektrošoku

Aizturot kādu dzērājšoferi Ķekavas pievārtē, policistiem nācies likt lietā elektrošoka pistoles un izplūkties ar apreibušā vīrieša aizstāvjiem.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Uldis.

  Uldis.

  Jāsaka ka viena tante redzēja ka pelēks bus brauca. Viens itkā redzēja ka bija pie stūres. Tad jau sanāk ka itkā vaidzēja aizturēt. Cik zinu likuma pants nav. Itkā sodīsim. Pie stūres itkā bija. Itkā dzēris. Tā jau var pateikt itkā esmu valsts ierēdnis. Kuram itkā likums nosaka. Aizturēt nedrīkst. Šajā lietā ir jasaprot un jāzin kārtība ko drīkst darīt Pašvaldības Policija un kādi pienākumi ir. Jo šobrīt Pašvaldības Policijai ir atļauts visatļautība. Ja uz ceļu satiksmes kārtību uztur Ceļu policija tad to dara Ceļu Policija. Pašvaldības Policija nodrošina kārtību pašvaldībā. Pašvaldības Policijai nav tiesības iebrukt citu īpašumā. Un citas policijas darbā nav tiesību iejaukties. Ja Ceļu Policija būtu apturējusi busiņu tad lietai ir zināms iznākums un ja pārkāpejas ir alhokola reibumā sekas arī zin. Šinī gadijumā nav tiesības evukuvēt transportlīdzekli. To var tratēt svešas mantas pārvietošana bez īpašnieka atļaujas.
 • Pirktspēja
 • Joñs

  Joñs

  uz kada pamata lienat privatipasuma?
  priecajaties ka šavis neviens nav jums aizsargajoties no nelikumigas iekluves ipašuma,varonji.! kakus un sunjus kerat bezpajumtniekus lielaaks pluss no jums buus.
 • Janis Banis
 • Jurec Jurec Inžektors

  Jurec Jurec Inžektors

  Alkāni tādi varoņi....žēl ka nevar kā krievijā....tādus pie aizturēšanas noslāna varonība pazūd
 • Vēja slota.

  Vēja slota.

  Lai kas arī nenotiktu, alkašs alkašu aizstāvēs, it seviški pret policistiem. Ar mātes un bērnu dzīvibām zvērēs, ka viņš ir ideāls vīrietis, viņam tikai kkāda tur nelaimīte tpc cilvēks nedaudz iedzēra un neaprēķināja savus spēkus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!