Mēģina nozust un izplūcas ar policistiem; dzērājšofera “atvēsināšanai” nākas izmantot elektrošoku

6 komentāri
Mēģina nozust un izplūcas ar policistiem; dzērājšofera “atvēsināšanai” nākas izmantot elektrošoku
EKRĀNUZŅĒMUMS

Aizturot kādu dzērājšoferi Ķekavas pievārtē, policistiem nācies likt lietā elektrošoka pistoles un izplūkties ar apreibušā vīrieša aizstāvjiem.

Darba dienas pusdienlaikā kāds Ķekavas iedzīvotājs lūdzis policijas palīdzību, jo viņu un viņa ģimeni uz ielas gandrīz notriecis kāds pelēka “Volkswagen” busiņa vadītājs. Tāpat zvanītājs izteicis aizdomas, ka šis šoferis pie stūres varētu būt sēdies reibumā.

Vadītājs gan bija paspējis nogriezties nomaļākā vietā, tomēr policisti viņa auto atrada. Mirklī, kad policisti devušies pie auto, atklājies, ka šoferis un viņa līdzbraucējs jau paspējis pamest spēkratu, taču bija skaidrs, ka abi nevarētu būt tikuši pārāk tālu. Tādēļ inspektori devušies pa pēdām aizbēgušajiem un jau pavisam drīz sastapušies ar vienu no busiņā redzētajiem. Policisti drīz sapratuši, ka turpat ir arī otrs personāžs, kurš pretojās kārtībsargiem, un viņam “talkā” nāca arī radinieks.

Protams, ka policistiem, ņemot talkā elektrošoka pistoles, ātri vien izdevās karstgalvjus “atvēsināt”, un drīz vien abi saslēgti rokudzelžos. Jāteic, ka notikušais gan nebūt nav nomierinājis prāvo un ārkārtīgi kaismīgo dzērājšofera aizstāvju pulku, un kārtības sargiem nācies uzklausīt ne mazums apvainojumu un lamu.

Nedaudz vēlāk notikuma vietā ieradušies ceļu policisti un pārkāpējs nodots viņu rokās. Kā izrādās, busiņa šoferis pa Ķekavas ielām bija vizinājies, būdams gandrīz divu promiļu reibumā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā