Medumu pagastā, piedzīvojot avāriju, bojā gājis kvadracikla vadītājs

1 komentārs
Medumu pagastā, piedzīvojot avāriju, bojā gājis kvadracikla vadītājs
PIXABAY

Aizvadītajā diennaktī satiksmes negadījumos uz Latvijas ceļiem dzīvību zaudējuši divi cilvēki – motociklists un kvadricikla vadītājs, informēja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Piektdien plkst.17.20 VP saņēma informāciju, ka Cēsu novada Straupes pagastā uz Valmieras šosejas notikusi sadursme starp motociklu “Yamaha” un automašīnu “Nissan”, kuras rezultātā gājis bojā motocikla vadītājs. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, un tiek skaidroti negadījuma iemesli.

Savukārt ap plkst.18.40 VP saņēma informāciju, ka Augšdaugavas novada Medumu pagastā uz ceļa ir atrasts apgāzies kvadricikls, zem kura atrodas vīrietis. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot kvadriciklu, nobrauca no ceļa braucamās daļas, kur transportlīdzeklis apgāzās un tā vadītājs gāja bojā. Arī par šo negadījumu policijā sākts kriminālprocess un tiek skaidroti precīzāki apstākļi.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 111 ceļu satiksmes negadījumi, 15 avārijās cietuši 18 cilvēki, tostarp viens gājējs un viens velosipēdists, bet divās jau minētajās avārijās ir bojāgājušie, liecina VP apkopotā statistika.

1 komentārs