Maskavas ielas ainiņas: Iereibis vācietis iznāk no spēļu zāles un sēžas pie “BMW” stūres

5 komentāri
Maskavas ielas ainiņas: Iereibis vācietis iznāk no spēļu zāles un sēžas pie “BMW” stūres
Ekrānšāviņš / Degpunktā

Pirms dažām dienām viena no Maskavas forštates policijas patruļām gaišā dienas laikā, tā teikt, uz līdzenas vietas atradusi sev darbu.

Braucot pa Maskavas ielu, policisti pamanījuši vīrieti, kurš iznācis no spēļu zāles. Vīrietis grīļodamies iekāpis automašīna “BMW” un uzsāka braukšanu. Policijas darbinieki nekavējoties uzsākuši vīrietim braukt pakaļa – ieslēdz bākuguņus un caur mikrofonu pieprasīja autovadītājam apturēt automašīnu.

Policistiem izdevies apturēt šoferi. Pieejot pie autovadītāja, policijas darbinieki pieprasīja uzrādīt dokumentus, kā arī pavaicāja, vai vīrietis gadījumā nav lietojis alkoholiskos dzērienus, jo par to liecinājusi viņa gaita.

Uzrādot dokumentus, izrādījās, ka vīrietis ir Vācijas pilsonis. Arī automašīna bija reģistrēta Vācijā. Vīrietis labprātīgi atzini, ka dzēris vienu glāzi alkoholiskā dzēriena, taču neuzskatīja, ka būtu iereibis un nevarētu braukt.

Tā kā policistiem tomēr bija pamatotas aizdomas, ka šoferis varētu būt reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu, uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti.

Pēc ilgākas diskusijas šoferis tomēr piekritis veikt alkohola pārbaudi turpat notikuma vietā, kas atklājusi, ka Vācijas pilsonis pa Rīgas ielām pārvietojies gandrīz vienas promiles reibumā. Lai arī par šādu pārkāpumu pienākas mazākais no sodiem, vīrietim tāpat būs jāšķiras no autovadītāja apliecībās un prāvas naudas summas, kā arī – no policijas stāvlaukuma nāksies izpirkt, tur nogādāto “BMW”.

5 komentāri