“Mašīna bija “uz vāka”, citas – apskādētas!” Iereibusi sieviete izraisa avāriju Rīgā

0 Komentāru
“Mašīna bija “uz vāka”, citas – apskādētas!” Iereibusi sieviete izraisa avāriju Rīgā
DEGPUNKTĀ

Piektdienas, 4. oktobra, vakarā pie sava “Citroen” spēkrata stūres sēdās kāda 42 gadus veca sieviete. Vadītāja bija krietni iedzērusi, taču tas neatturēja viņu no braukšanas reibumā.

Traucoties pa Vesetas ielu, Rīgā, sievietei vairs neizdevās kontrolēt automašīnu, un viņa iekļuva avārijā. Aculiecinieks stāsta, ka kundze atdūrās pret ceļmalā novietotajiem auto.

“Es nācu mājās no drauga, un es jau redzēju, kad viss jau tur bija tā noticis, kā bija video. Mašīna bija “uz vāka”, četras citas bija saskādētas,” stāsta aculiecinieks.

Kad ieradās policija, sievietes automašīna atradās uz jumta. No kurienes kundze braukusi un kāpēc sēdās pie stūres dzērumā, viņa policistiem negribēja paskaidrot.

Ceļu policija notikuma vietā lika vadītājai veikt alkohola koncentrācijas testu. Uzrādītās promiles norādīja, ka sievietei par avārijas izraisīšanu draudēs skarbs sods. Sieviete bija sēdusies pie stūres apmēram 1,5 promiļu reibumā.

Tie automašīnu īpašnieki, kas sestdienas rītā devās pie saviem spēkratiem, lai dotos izbraucienā, bija pavisam nepatīkami pārsteigti, ieraugot savus taranētos automobiļus.

Vadītāja nebija guvusi miesas bojājumus un no mediķu brigādes palīdzības atteicās. Šobrīd izmeklēšanas laikā tiek skaidrots, vai vadītāja pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu un kas viņu mudināja uz tik neapdomīgu rīcību, kā braukt reibumā.

0 Komentāru