Komentāri
Mārupē jauns “melnais punkts”, kas radies līdz ar grants seguma likvidēšanu

Jauns asfalts ne vienmēr nozīmē drošāku braukšanu. Proti, līdz ar grants seguma likvidēšanu Lielajā ielā Mārupē, uzradies arī jauns ”melnais punkts”, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Kantora un Lielās ielas krustojumā šonedēļ notikusi kārtējā avārija. Ja Mārupes iedzīvotāji jau pamazām sāk pierast pie jaunās kārtības, tad pirmo reizi pa Lielo ielu braucošam šoferim patiešām var likties, ka viņš visā garumā brauks pa galveno ceļu. Taču tā nav, tāpēc – esiet vērīgi un skatieties uz zīmēm, jo šoreiz satiksmes organizatoriem neko nevar pārmest.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apzīmējumi par gaidāmu “stop” zīmi izvietoti jau krietnu gabalu pirms krustojuma. Tāpat arī uz asfalta savilktas  brīdinošās līnijas, kas sapņainam šoferim liek sakoncentrēties.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl