Manevrs pa kreisi beidzas ar “Mazda” un “Mercedes” sadursmi

Komentāri

Piektdienas rītā neilgi pirms pus deviņiem ceļa posmā Ķekava-Baldone pirms pagrieziena uz Mežvidiem sadūrās divas automašīnas – “Mercedes” kravas furgons ar “Mazda Premacy”. Abi autovadītāji brauca viens aiz otra, un brīdī, kad “Mercedes” nolēma veikt manevru pa kreisi, notika spēcīgs trieciens.

”Abi brauca vienā virzienā. Viena mašīnīte griezās pa kreisi, un otra ieskrēja tajā brīdī aizmugurējā daļā. Kā vadītājiem? Visi dzīvi un veseli,” stāsta notikuma vietā sastaptais policists.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mediķi notikuma vietā sniedza palīdzību 50 gadus vecam vīrietim, kurš trieciena rezultātā guva ķermeņa sasitumus. Pēc apskates kungs atteicās doties uz slimnīcu. Par spīti smagi bojātajiem transportlīdzekļiem, neviens cits no mašīnā esošajiem cilvēkiem negadījumā necieta.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl