Manevrs pa kreisi beidzas ar “Mazda” un “Mercedes” sadursmi

Komentāri

Piektdienas rītā neilgi pirms pus deviņiem ceļa posmā Ķekava-Baldone pirms pagrieziena uz Mežvidiem sadūrās divas automašīnas – “Mercedes” kravas furgons ar “Mazda Premacy”. Abi autovadītāji brauca viens aiz otra, un brīdī, kad “Mercedes” nolēma veikt manevru pa kreisi, notika spēcīgs trieciens.

”Abi brauca vienā virzienā. Viena mašīnīte griezās pa kreisi, un otra ieskrēja tajā brīdī aizmugurējā daļā. Kā vadītājiem? Visi dzīvi un veseli,” stāsta notikuma vietā sastaptais policists.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mediķi notikuma vietā sniedza palīdzību 50 gadus vecam vīrietim, kurš trieciena rezultātā guva ķermeņa sasitumus. Pēc apskates kungs atteicās doties uz slimnīcu. Par spīti smagi bojātajiem transportlīdzekļiem, neviens cits no mašīnā esošajiem cilvēkiem negadījumā necieta.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl