“Man tētis strādā policijā…” Iereibis “BMW” vadītājs stāsta likumsargiem par saviem “sakariem”

Pievienot komentāru
“Man tētis strādā policijā…” Iereibis “BMW” vadītājs stāsta likumsargiem par saviem “sakariem”
DEGPUNKTĀ

Gados jauns dzērājšoferis pēc nejaušas sastapšanās ar policistiem centās pierunāt likumsargus pievērt acis uz pārkāpumu, jo puisim tiesībsargājošajās iestādēs esot radi un draugi. Šoreiz sakari nepalīdzēja.

Likumsargi automašīnas vadītāju satikuši ap pieciem rītā Maskavas forštatē. Pelēkās krāsas “BMW” likumsargi nevarēja nepamanīt pavisam vienkārša iemesla dēļ – tas brauca pa vienvirziena ielu pretēji atļautajam kustības virzienam.

Automašīna piestājusi pie viena no namiem, lai iebrauktu pagalmā. Policijas darbinieki piebrauca klāt, tajā mirklī no automašīnas izkāpa arī tās vadītājs. Apjautājoties par iemesliem, kādēļ šāds braukšanas virziens, vadītājs atbildējis, ka atbraucis uz mājām pa taisnāko ceļu. Vadītājs sākotnēji noliedza, ka būtu lietojis alkoholu.

“BMW” vadītājs policistiem sāka stāstīt, ka viņa tēvs strādā Valsts policijā, savukārt kāds draugs pašvaldības policijā.

Mēģinājums ko sarunāt beidzies bez rezultātiem, un vadītājs tomēr nonācis policijas busiņā, jo nepārprotamais alkohola smārds likumsargiem licis domāt, ka brauciens pa vienvirziena ielu pretējā virzienā nav vienīgais šā šofera pārkāpums.

Pēcāk vīrietis atzinās, ka lietojis alkoholu. Tas apstiprinājās alkohola pārbaudē, kurā konstatēts reibums gandrīz pusotras promiles apmērā.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!