“Man telefons nokrita!” Šoferis Rīgā, braucot ar auto, pasniedzas pēc telefona un acumirklī ietriecas elektrības stabā

1 komentārs
“Man telefons nokrita!” Šoferis Rīgā, braucot ar auto, pasniedzas pēc telefona un acumirklī ietriecas elektrības stabā

Naktī uz trešdienu Vecāķu prospektā, Rīgā, bija vērojami pavisam nepatīkami skati – kāds “Mercedes Benz” “aizslaucījis” pamatīgu betona elektrības stabu un, aizķerot vairākus ceļmalas kokus, apgāzies uz jumta.

Lieki piebilst, ka spēkrats pēc šādas sadursmes bija cietis pamatīgi, un tikai jābrīnās, ka nejauši garāmbraucošajiem kārtības sargiem, kuri pirmie piestāja negadījuma vietā, vispār izdevās aprunāties ar auto stūrētāju. Jaunais vīrietis jau bija izkļuvis no auto un centies atgūties no tikko pieredzētā, sēžot kādā taksometrā, kura vadītājs, redzot avārijas sekas, bija piestājis, lai kā palīdzētu.

Sazinoties ar ceļu policistiem, inspektori noskaidrojuši, ka aculiecinieki par redzēto jau ziņojuši un kolēģu ekipāža ir ceļā.

Pārdesmit minūtes pēc avārijas notikuma vietā jau ieradušies ceļu policisti un 20 gadus vecais šoferis nodots viņu pārziņā. Tā kā vieglā automobiļa vadītājs nebija pārkāpis neko citu, pie stūres bija sēdies skaidrā un ar derīgu vadītāja apliecību, visticamāk, viņam tiks piemērots vien simbolisks sods par negadījuma izraisīšanu.

Savukārt par sasisto auto un citiem nodarīto skādi parūpēsies “mersedesa” apdrošinātājs. Tikmēr citiem šoferiem šis ir pavisam skaidrs atgādinājums par to, kā var beigties šķietami nevainīga mobilā telefona lietošana pie stūres.

1 komentārs