“Man stūres pastiprinātāja nav”; Dzelzavas ielā “Audi 80” ietriecas apgaismes stabā

4 komentāri

Rīta pusē kādam “Audi” šoferim neizdevās novaldīt savu spēkratu, braucot pa Dzelzavas ielu Rīgā, kā rezultātā notika avārijā.

Dzelzavas ielas iedzīvotāji šorīt sabijās no pamatīga trokšņa. Daži izskrēja ielā, lai noskaidrotu, kas noticis. Raimonds un Māris ieraudzīja sadauzītu spēkratu, kas bija atdūries pret apgaismes stabu. Vīrieši secināja, ka ”Audi” šoferis laikam nav ievērojis ceļu satiksmes noteikumus.

Tūlīt pēc sadursmes daži no aculieciniekiem steidza palīdzēt. Neviens no ”Audi” spēkratā sēdošajiem nebija ievainots. Gan vadītājs, gan pasažiere izkāpa no automašīnas pašu spēkiem. Tiesa, likumsargus sagaidīja tikai šoferis.

”Audi” transportlīdzekļa stūrētājs noliedz, ka būtu centies panākt sānslīdi jeb ”driftēt”, kā bija šķitis apkārtējiem. Viņš stāsta, ka automašīnai nav stūres pastiprinātāja un tas lietainos apstākļos apgrūtina jebkuru manevru.

“Ienesa stabā iekšā. Stabs bija. Man priekša lēkā, kad slapjš ir, atraujas no zemes. Man stūres pastiprinātāja nav, lai neiebrauktu mašīnā, es iebraucu tur,” stāsta ”Audi” vadītājs.

Ņemot vērā, ka pamatīgi bojāta ielas laterna, apdrošinātājiem būs jākompensē infrastruktūrai radītie zaudējumi.