“Man sešos no rīta jābūt darbā” – policisti Iļģuciemā pēc konflikta ar bijušo pieķer iereibušu taksisti

Pievienot komentāru
“Man sešos no rīta jābūt darbā” – policisti Iļģuciemā pēc konflikta ar bijušo pieķer iereibušu taksisti
Foto: Ekrānuzņēmums

Iļģuciemā kāds ģimenes skandāls beidzies pat ar ceļu policijas iesaistīšanos. Un galvenajā lomā – kāda taksometra vadītāja.

 Neilgi pirms pusnakts Pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki iestūrējuši vienā no Iļģuciema iekšpagalmiem, kurā vēl tik tikko bija risinājusies kādas ģimenes drāma.

Policisti bija saņēmuši ziņu par kādu sievieti, kura ieradusies pie sava bijušā dzīvesbiedra un klaigājusi pie viņa logiem. Tomēr šajā situācijā skaļās balsis bija apklusušas, bet pati skandalētāja jau bija sēdusies automobilī, lai dotos prom.

Sarunas laikā likumsargs atskārta, ka ar šo kundzi ir ticies jau iepriekš, jo “Volkswagen” stūrētāja jau vairākkārt bija nonākusi vietējās policijas redzeslokā saistībā ar dažādiem notikumiem un pārkāpumiem. Šajā reizē gan sieviete atklāja, ka ir cietusī un bijušais dzīvesbiedrs viņai ķildas laikā atņēmis mobilo telefonu, pēc kā devies mājās.

“Es nezinu, kā man tālāk darīt… Es ne ar vienu nevaru sazvanīties. Man sešos no rīta jābūt darbā, cilvēks jāved ar šo mašīnu,” sacījās sieviete. Uz jautājumu, vai viņa šodien ko lietojusi, šofere atbildēja noliedzoši un norādīja, ka alkoholu lietojis viņas dzīvesbiedrs.

Neskatoties uz sievietes teikto, salonā jūtamā smaka radījusi pamatotas aizdomas, ka, iespējams, kundze tomēr nedrīkstēs turpināt ceļu. Tāpat, pārbaudot personas datus un automašīnas reģistrācijas numuru, atklājies, ka sievietes pilotētais transportlīdzeklis ir taksometrs. Tātad pēc grādīgajiem dvingojošā sieviete ar šo auto drīkstējusi arī pārvadāt pasažierus.

Uz notikuma vietu izsauktie ceļu policisti pirmā mērījuma laikā konstatējuši vairāk nekā promili alkohola, tādēļ sievietes stūrētais taksometrs nonācis uz auto evakuatora, bet pašai tālāk nācies doties kājām.

Neskatoties uz klapatām ar bijušo dzīvesbiedru, šai kundzei nāksies arī meklēt jaunu darbavietu, jo šā vakara sastapšanās ar policiju vismaz uz kādu laiku pielika punktu viņas taksistes karjerai.