“Man nokrita brilles, neko neredzēju!” Kliente palīdz taksistam izkļūt no avārijā cietuša auto

3 komentāri
“Man nokrita brilles, neko neredzēju!” Kliente palīdz taksistam izkļūt no avārijā cietuša auto
DEGPUNKTĀ

Trešdien kāds taksometra šoferis Agris, vedot klienti pa Piestātnes ielu Jūrmalā, pirmo reizi darba laikā iekļuva nopietnā ceļu satiksmes negadījumā. Automašīnas “Audi” vadītāja, izbraucot no “Citadeles” biroju stāvvietas, nepamanīja “Bolt” firmas automašīnu un ietriecās tās sānā.

Taksometrs vadītājs stāsta, – sitiens bija spēcīgs, un viņu sākotnēji pārņēma spēcīgs šoks.

“Es nesapratu to notikumu. Mēģināju tikt ārā no mašīnas. Ne katru dienu dabū tādu bliezienu. Man bija kliente mašīnā, kas palīdzēja,” saka taksometra šoferis Agris.

Pateicoties klientei, kas sēdēja aizmugurējā sēdeklī, situāciju izdevās kaut nedaudz kontrolēt. Par spīti tam, ka sieviete pati saņēma stiklu lausku šalti no izdauzītā loga, viņa mierināja satraukto šoferi un palīdzēja atrast izeju no iedragātā spēkrata.

“Viņa teica, – tikai mieru, tikai mieru. Man nokrita brilles, es neko neredzēju. Brīnišķīgs cilvēks, paldies viņai. Viņa līdz pēdējam sagaidīja, bija tā, kas izsauca policiju. Paldies, kas bija man liecinieks,” saka taksometra šoferis.

Par laimi, ne “Audi” šofere, ne taksometrā sēdošie negadījumā necieta, un mediķu palīdzība nevienam nebija nepieciešama. Agris avārijā nevienu nevaino. Viņš saka, ka redzamība no izbrauktuves ir apgrūtināta, un otras šoferes kļūda varot gadīties jebkuram.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

3 komentāri