“Man jau nav pirmā reize. 1,86 promiles nav daudz.” Policija pie Ceplīšiem aiztur iereibušu transportlīdzekļa vadītāju

Pievienot komentāru
“Man jau nav pirmā reize. 1,86 promiles nav daudz.” Policija pie Ceplīšiem aiztur iereibušu transportlīdzekļa vadītāju

Kādam šoferim gada laikā izdevies ne tikai vairākas reizes nonākt policijas redzeslokā, bet ar savu rīcību viņš jau otro reizi nopelnījis ”piecas minūtes slavas”.

Šī gada janvāra nogalē netālu no Ceplīšiem likumsargi notvēra kādu dzērājšoferi, kurš turklāt tovakar ceļā bija devies ar svešu auto.

Alkohola reibumā pieķertais šoferis un notikušā aculiecinieki tika nodoti Valsts policijas darbinieku rokās, kas tālāk šķetinājuši šī atgadījuma iemeslus un iesaistīto atbildību.

Tomēr jau svētdien, 27. maijā, inspektori un neveiksmīgais vadītājs, kuram nu ir atņemta autovadītāja apliecība, satikās atkārtoti. Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki patrulēšanas laikā pamanīja vīrieti, kurš visai nepārliecinoši stūrēja velosipēdu. Pēc redzētā kārtības sargi nolēma kungu apturēt.

Alkohola tests izelpā uzrādīja 1,86 promiles. Lai arī velosipēda stūrēšana reibumā, salīdzinot ar tādu pašu nodarījumu, sēžot pie auto stūres, ir krietni vien ”lētāks pārkāpums”, jādomā, ka šis brauciens jauneklim izmaksās aptuveni 100 eiro. Pietiekami daudz, lai nākamreiz pēc grādīgo cilāšanas divreiz padomātu par to, kā droši nokļūt mājās.