“Man dzīvē nav ko zaudēt.” Iereibis šoferis pēc nedienām ar mīļoto iekuļas vēl lielākās nepatikšanās

Pievienot komentāru

Kāds apreibis šoferis pavisam nesen nonācis policistu rokās. Šajā gadījumā gan jāmin, ka dzeršana un stūrēšana nebūt nav vienīgie vīrieša pretlikumīgie veikumi un, iespējams, ka sods par pārkāpumu ceļu satiksmē būs tikai daļa no nepatikšanām, kurās sanācis iekulties ar šo braucienu.

Reģionālās pašvaldības policija bija saņēmusi ziņu no ceļu policijas, ka no Ķekavas virzienā uz Plakanciemu brauc kāds šoferis alkohola reibumā. Patruļa atradās netālu no turienes un, izbraucot no benzīntanka, drīz vien pamanīja pazīmēm atbilstošu automašīnu.

Policisti nolēma šoferi pārbaudīt. Jau uzreiz pēc viņa uzrunāšanas bija skaidrs, ka viņš lietojis alkoholu. Sarunā ar policistiem autovadītājs apstiprināja, ka ir lietojis alkoholu. “Pašķīros ar sievieti, ar draudzeni,” sekoja apturētā šofera piebilde.

Pēc šādām šofera atklāsmēm uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, bet pašam stūrētājam pasniegts alkometrs, kas uzrādīja 2,5 promiļu reibumu. “Man dzīvē nav ko zaudēt,” policistiem vaļsirdīgi sacīja autovadītājs. Kā izrādās, viņam jau bijis liegums vadīt automašīnu, spēkrats, pie kā stūres viņš atradies, norādīts uz draudzenes vārda.

Tika noskaidrots, ka draudzenes auto viņš paņēmis bez atļaujas un par to sievietei ir bijušas zināmas pretenzijas. Kā tās izpaudīsies, tas pagaidām nav zināms, tomēr nevar izslēgt iespēju, ka dzērājšoferim varētu rasties problēmas arī ar šo faktu.