1 komentārs

Desmit gadus vecā puikas mamma Marina sociālajā tīklā ”Facebook” lūdz atsaukties ikvienu Kuldīgas novadā notikušās avārijas aculiecinieku. Traģiskajā negadījumā 1. septembrī viņas dēls gāja bojā.

Marina aculieciniekus lūdz zvanīt uz tālr. nr 26871493 vai rakstīt ziņu “Facebook”. 

Skaties.lv jau vēstīja – 1. septembris traģisks bij, Kuldīgas novada Īvandes pagastā – tur ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā zēns. Negadījums notika ap plkst. 13.55 Īvandes pagastā, kad 2007. gadā dzimis velosipēdists, izbraucot no mazāk svarīga ceļa uz galveno ceļu Kuldīga-Alsunga-Jūrkalne, sadūrās ar automašīnu.

Policija skaidro negadījuma apstākļus, taču norāda, ka pēdējo trīs gadu laikā 1. septembrī avārijās nebija gājuši bojā bērni.

”Bērns no mazākas nozīmes ceļa izbrauca uz galvenā ceļa.” Policija atklāj traģiskās avārijas apstākļus:

TOP komentāri

  • kurmīc
    0 0 0

    kurmīc

    Ļoti traģiski.Izsaku līdzjūtību tuviniekiem.Bet...tagad vairs neko nevar izdarīt.Uztraukties vajadzēja tad,kad bērns ,nezinot CSN,vizinājās ar velosipēdu pa ceļu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl