Madlienā par braukšanu dzērumā pieķerts pensionārs pielaiž savam “žigulītim” uguni

8 komentāri
Madlienā par braukšanu dzērumā pieķerts pensionārs pielaiž savam “žigulītim” uguni
Foto: Ekrānuzņēmums

Ogres novada Madlienas pusē kādam pensionāram, acīmredzot dzīvē pietrūcis asuma, jo viņš, labu laiciņu vazājis aiz deguma vietējos policistus, uz vietējo veikalu vizinādamies dzērumā.

Likumsargi pēdējo pāris mēnešu laikā, jau vairākkārt bija saņēmuši Madlienas iedzīvotāju ziņas, par kādu cienījama vecuma stūrētāju, kurš redzēts vizināmies ar savu žigulīti būdams krietnā kunga dūšā. Uz karstām pēdām gan līdz šim viņu aizturēt nebija izdevies.

Tomēr, kā jau ikvienam dzērājšoferim, arī šī kunga veiksmei reiz pienākušas beigas, kad vietējais kārtības sargs, dienas vidū pamanījis aprakstam atbilstošo auto, kad tas izbraucis no kādas šķērsielas.

Drīz vien noskaidrojies, ka pie stūres sēdies kāds vietējais iedzīvotājs, kurš jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā. Taču, policista brīdinājumi par to, ka stūrēt reibumā nedrīkst, acīmredzot nebija sadzirdēti.

Ņemot vērā, ka kārtība sargam pat neradās šaubas par to, ka šoferis ir apreibis, inspektors izsaucis kolēģus no ceļu policijas un tad, devies veikt pirmo alkohola testu. Alkometrs uzrādījis 2,92 promiles.

Ar to gan viss nebeidzās. Brīdī, kad atbrauca izsauktais autoevakuators, vīrs bija nolēmis neatdot auto bez cīņas un savam spēkratam pielaida uguni.

Neskatoties uz sirmā vīra centieniem, šajā situācijā klātesošie kārtības sargi paspējuši paķert ugunsdzēšamo aparātu un liesmas izdevies apslāpēt. Pensionāram konfiscētais auto tomēr nogādāts policijas stāvlaukumā, bet kungam, par pārkāpumu sastādīts protokols. Pēc nākamā polša nu nāksies doties kājām.