“Lūk, šo nofilmē! Parādi Latvijai!” Dzērājšoferis izraisa avāriju un pēcāk apmet kūleni

14 komentāri

Trešdienas rīts Dmitrijam, kurš pa Baložiem, Rīgas virzienā pilotējis savu “Renault”, sācies pavisam citādi nekā plānots. Tā vietā, lai nokļūtu savā galamērķī pie ģimenes ārsta, vīrietis gandrīz nonācis ātrajā palīdzībā.

Vīrietis iekļuva ceļu satiksmes negadījumā. “Viss notika burtiski dažu sekunžu laikā. Otrs vadītājs tieši man priekšā nolēma pagriezties pa kreisi…,” stāsta Dmitrijs.

Par laimi, šajā sadursmē cietuši vien bleķi. Jau pavisam drīz iesaistītie izrausušies no automobiļiem un sākuši skaidroties, kurš vainojams negadījuma izraisīšanā. “Peugeot” vadītājs, kurš stūrējis taisni vai tomēr busiņa vadītājs, kurš centies nogriezties pa kreisi un, visticamāk, stūrējis uz veikalu pēc kādas grādīgā pudeles.

“Es patiesībā sākumā nemaz nesapratu. Viņš laikam bija uz paģirām… Atbrauca vēl viņa priekšnieks, sāka mani vainot avārijas izraisīšanā un tā tālāk. Atvainojiet, es braucu pa galveno ceļu. Kā es varu būt vainīgs? Es nemaz nepamanīju, ka viņš ir piedzēries, bet tad diezgan ātri – pēc kādām 40…50 minūtēm – atbrauca ceļu policisti. Viņi jau noteica, ka šoferis ir piedzēries, nolēma savākt viņa mašīnu un izdarīja visu pārējo,” skaidro Dmitrijs.

Policisti “Volkswagen” busiņa stūrētāja izelpā konstatējuši gandrīz divas promiles alkohola. Viņam pienāksies bargākais sods, kāds draud dzērājšoferiem – četris garus gadus ilgs liegums sēsties pie auto stūres, četriem cipariem rakstāms naudas sods un varbūt pat pāris nedēļas aiz restēm.

Acīmredzot, pašu vaininieku tas nebūt nesatrauca, jo viņš pēc papīru parakstīšanas devies uz turpat blakus esošo veikalu, lai turpinātu tukšot grādīgā pudeles. Kādā mirklī arī raidījumam “Degpunktā” izdodas pārmīt pāris vārdus ar “Volkswagen” vadītāju.

“Degpunktā”: Kā tas viss notika?

“Volkswagen” šoferis: Ziniet, es nezinu. Kāda avārija, kāpēc?

Pateicoties kunga izdzertā alkohola daudzumam, “Degpunktā” ar “Volkswagen” šoferi tiekas vēlreiz, – kad viņš ar alus pudeli rokās atgriežas pie policistiem, bet vēlāk cenšas pat izplūkties ar operatoru. Viss beidzas labi, un kungs par godu savām piecām slavas minūtēm pat nolemj apmest kūleni.

14 komentāri