Smaga avārija pie Baltezera: iesaistītas vismaz piecas automašīnas, satiksme atjaunota

13 komentāri

Otrdienas, 27. jūnija, rītā notikusi smaga avārija pie Baltezera. Avārijā ir iesaistītas piecas automašīnas un ir vairāki cietušie. Tāpat abos virzienos ir bloķēta satiksme, no notikuma vietas ziņo raidījuma “Degpunktā” korespondents Miks Dūcis.

Šobrīd notikuma vietā strādā neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki un policija.

Kā noskaidroja raidījums “Degpunktā”, trīs cilvēki ir nogādāti slimnīcā.

Ap plkst. diviem dienā satiksme uz Tallinas šosejas tika atjaunota.

Attēli no notikuma vietas:

Ko stāsta notikuma vietā sastaptie autovadītāji, uzzini raidījumā “Degpunktā” plkst. 20.40!

TOP komentāri

 • Kultura

  Kultura

  Šis posms ir papildu bīstams arī tāpēc, ka mūsējie nemāk izmantot apsteigšanas joslas pa malām - visi 70 braucēji brauc pie viduslīnijas un nejēdz pabraukt pa malu, ka kāds brauc ar atļauto no aizmugures, tādējādi spiežot apdzīt pilnībā iebraucot pretējā joslā. Un nevajag sākt standarta "tie skrējēji jau vainīgi" - ja bail braukt uz 90 kur tas atļauts, nav jālien ārā uz šosejām un izraisīt avārijas situācijas...
 • Subaru

  Subaru

  Tur jau tā lieta ne jau avārijas notiek dēļ tiem kuri ātri brauc.... bet gan dēļ tiem kuri velkās... un nelaiž citus garām... saucamie egoni.. jeb egoisti
 • Lacis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl