“Ļoti bēdīgi, ka šādi darbinieki ir starp mūsu rindām”; N. Krapsis komentē video, kur policisti traucas ar 240 km/h

16 komentāri

Par vienu no piektdienas apspriestākajiem tematiem sociālajos tīklos un interneta sarakstēs kļuvis kāds ceļu policistu uzņemts video. Tajā redzams policijas automobilis mirklī, kad tas ar aptuveni 240 km/h traucas pa Kurzemes ārēm.

Šobrīd zināms, ka negaidīto popularitāti guvušais video materiāls, kurā redzama Kurzemes reģiona kārtības sargu netrafarētā automašīna uzņemts aptuveni pirms pusotra gada – 2018. gada septembrī. Lai arī šobrīd zināms, ka abi policisti tobrīd devušies uz izsaukumu – tas nekādā veidā neattaisno šādu auto vadīšanu, norāda VP Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

“Protams, policijas vadības attieksme pret šādu gadījumu ir ļoti strikta. Manā skatījumā, nav cienīga policijas darbinieka rīcība. Gribētos, protams, ar šiem konkrētajiem cilvēkiem uzdot jautājumus, kādēļ šāda rīcība ir sekojusi. No savas puses es tur neredzu neko komisku, neko tādu, par ko vajadzētu ķiķināties. Un man ir tiešām ļoti bēdīgi, ka šādi darbinieki ir starp mūsu rindām,” raidījumam “Degpunktā” saka Normunds Krapsis.

Viņš arī aicina policistiem pārdomāt savu rīcību un, iespējams, pieņemt kādu lēmumu. “Degpunktā” viņš atzīst, ka ar to domājis, – vai nebūtu jāatstāj darbs dienestā.

16 komentāri