Limbažos šoferis taranē stabu un trīs automašīnas; notikušā apstākļi pagaidām neskaidri

1 komentārs

Kāds šoferis pirmdien Limbažos, policistu palūgts, centīgi pūta alkometrā, lai pierādītu, ka nav lietojis grādīgos dzērienus. Vadītājs bija izraisījis avāriju, ietriecoties gan apgaismes stabā, gan vēl trīs citās automašīnās. Ierīce uzrādīja nulle promiles, un iemesls stūrētāja nopietnajam misēklim vēl tiek skaidrots.

Pēcpusdienā atskanēja pamatīgs blīkšķis netālu no Limbažu kultūras nama. Kāds 29 gadus vecs “Volvo” šoferis nenovaldīja stūri tieši pirms krustojuma ar Rīgas ielu, un atdūrās pret četriem cietiem šķēršļiem. Apkārtējie zvanīja policijai.

Sadauzītās automašīnas “Honda”, “Volvo”, un “Opel” bija novietotas ceļmalā un tika pamatīgi bojātas. Tagad to īpašniekiem jācer, ka apdrošinātāju kompānijas kompensēs zaudējumus. Vietējie ironiski spriež, ka varbūt vīrietis vienkārši “izklaidējas”, uzņemot ātrumu ceļa posmā ar labu asfaltu.

Avārijas izraisītāja “Volvo s80” markas spēkrats pēc trieciena vairs nebija braucams. Policija uz vietas noskaidroja, ka jaunais vīrietis grādīgus dzērienus lietojis nebija. Ir uzsākts administratīvais process un nozīmēta auto tehniskā ekspertīze, lai noskaidrotu sīkākus apstākļus.

Likumsargi ekspertīzēs skaidros arī to, vai vadītājs neatradās kādu citu apreibinošo vielu iespaidā, kaut arī viņa uzvedība par neko tādu neliecināja. Automašīnas izpēte parādīs, cik lielā ātrumā “Volvo” virzījās sadursmes brīdī.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā