Latvijā sākas vērienīgi Līgo svētku policijas reidi

Komentāri

Trešdien, 21. jūnijā, policija nāca klajā ar informāciju par gaidāmajiem reidiem Jāņu dienās. Šoferiem, kas plāno izbraukt ar automašīnu, atrodoties reibumā, būs ļoti liels risks sastapties ar kādu nejaušu reidu vai patruļu.

Jāņos policisti parasti strādā pastiprinātā režīmā. Arī šogad likumsargiem ir plāns, kuru viņi nemaz neslēpj, bet tieši otrādi – vēlas brīdināt potenciālos un hroniskos dzērājšoferus, ka labāk pie stūres nesēsties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pastiprināta uzmanība tiks pievērsta ne tikai promiļu kontrolei, bet arī ātruma mērīšanai.

Tāpat policisti pastiprināti skatīsies vai motociklisti un motorolleru vadītāji lieto ķiveres, un vai uz motocikliem un mopēdiem netiek vizināti bērni.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl