Latvijā līdz pēcpusdienai sniega un ledus dēļ reģistrēti vairāk satiksmes negadījumi nekā ikdienā – 67

Pievienot komentāru
Latvijā līdz pēcpusdienai sniega un ledus dēļ reģistrēti vairāk satiksmes negadījumi nekā ikdienā – 67
PAULA ČURSKTE/LETA

Latvijā līdz pirmdienas pēcpusdienai reģistrēti 67 satiksmes negadījumi, kas ir nedaudz vairāk kā ikdienā, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā.

No plkst. 6.00 līdz 14.30 valstī kopumā reģistrēti 65 ceļu satiksmes negadījumi bez cietušajiem un divi ceļu satiksmes negadījumi ar cietušajiem. Visvairāk negadījumi reģistrēti Rīgas reģionā.

Tāpat ir arī notikuši ceļu satiksmes negadījumi, kur policijas palīdzība nav bijusi nepieciešama un ir aizpildīti saskaņotie paziņojumi.

Minētais negadījumu skaits ir nedaudz lielāks kā ikdienā. Parasti visā diennaktī kopumā ir aptuveni 100 avāriju. Visticamāk, ka iemesls nelielajam negadījumu skaita pieaugumam ir gan sniegs, gan apledojums, skaidro likumsargi.

Policijā norāda, ka šodien, kā arī tuvākajās dienās sinoptiķi sola snigšanu visas valsts teritorijā, tādēļ arī uz autoceļiem var veidoties apledojums un sniega sega.

Policija atgādina autovadītājiem, ka šādos laikapstākļos jāizvēlas atbilstošs braukšanas ātrums, jābrauc prātīgi, nesteidzīgi un jāievēro droša distance no priekšā braucošās automašīnas.