Komentāri

Balvu iecirkņa policisti, veicot ierasto patrulēšanu, Baltinavas novadā pamanīja kādu aizdomīgu “Volkswagen” markas automašīnu, kas piedalījās ceļu satiksmē bez izietas tehniskās apskates. Likumsargi nolēma transportlīdzekli apturēt, taču transportlīdzekļa vadītājs nepakļāvās policistu prasībām un, palielinot ātrumu, metās bēgt.

Pēc apmēram četru minūšu garas pakaļdzīšanās vadītājs savu transportlīdzekli apstādināja un aizbēga no notikuma vietas. Policija vēlāk noskaidroja, ka automašīnu vadījis kāds 50 gadus vecs vietējais iedzīvotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik viņam ir noformēti divi administratīvo pārkāpumu protokoli. Par braukšanu bez apskates, par ko sods ir 55 līdz 120 eiro un par nepakļaušanos policistiem, par ko pienākas administratīvais arests no desmit līdz piecpadsmit diennaktīm, naudas sods no 1200 līdz 1400 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību atņemšana uz četriem gadiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl