Komentāri

Balvu iecirkņa policisti, veicot ierasto patrulēšanu, Baltinavas novadā pamanīja kādu aizdomīgu “Volkswagen” markas automašīnu, kas piedalījās ceļu satiksmē bez izietas tehniskās apskates. Likumsargi nolēma transportlīdzekli apturēt, taču transportlīdzekļa vadītājs nepakļāvās policistu prasībām un, palielinot ātrumu, metās bēgt.

Pēc apmēram četru minūšu garas pakaļdzīšanās vadītājs savu transportlīdzekli apstādināja un aizbēga no notikuma vietas. Policija vēlāk noskaidroja, ka automašīnu vadījis kāds 50 gadus vecs vietējais iedzīvotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik viņam ir noformēti divi administratīvo pārkāpumu protokoli. Par braukšanu bez apskates, par ko sods ir 55 līdz 120 eiro un par nepakļaušanos policistiem, par ko pienākas administratīvais arests no desmit līdz piecpadsmit diennaktīm, naudas sods no 1200 līdz 1400 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību atņemšana uz četriem gadiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl