Lapmežciema pludmalē kā rēgs ūdenī “peld” balts auto

23 komentāri

Nogrimušus auto jūras krastā nenākas redzēt katru dienu, taču vairākas stundas kāda balta automašīna “Mazda” gozējās Lapmežciema pludmalē visā savā krāšņumā.

Kad uz jūru vairs nedodas sauļoties un ķert viļņus, jāmeklē citi veidi, kā izmantot priekšrocības, ko sniedz dzīvošana jūras krastā… Kāds “Mazda” šoferītis Lapmežciema pagastā naktī nolēma pazīmēt smiltīs riepu pēdas.

Visticamāk, auto ūdenī pavada vairākas stundas, un tā īpašnieks sākotnēji mēģināja spēkratu izvilkt pats, taču bez rezultātiem.

“Mazda”, metot līkumus pa jūras krastu, caur gaisa filtru motorā būs ticis ūdens, kas mašīnai neļāva turpināt ceļu mājup un vēl ilgi neļaus pildīt transportlīdzekļa funkcijas.

 

Saskaņā ar Aizsargjoslu likumu ar mehāniskajiem transportlīdzekļiem pārvietoties ārpus autoceļiem pludmalē, meža vai lauksaimniecības zemēs, ja tas nav saistīts ar šo teritoriju apsaimniekošanu vai uzraudzību, ir aizliegts. Ja nav tādas atļaujas kā Ojāram, tad par pārvietošanos krasta kāpās ir paredzēta administratīvā atbildība.

Naudas sods transportlīdzekļa vadītājam ir no 30 līdz pat 140 eiro. Par atkārtotiem gadījumiem sods pieaug.

Zināms, ka “Mazda” šoferis jau saņēmis sodu par savu pārgalvīgo izbraucienu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl