Lapmežciema pludmalē kā rēgs ūdenī “peld” balts auto

23 komentāri

Nogrimušus auto jūras krastā nenākas redzēt katru dienu, taču vairākas stundas kāda balta automašīna “Mazda” gozējās Lapmežciema pludmalē visā savā krāšņumā.

Kad uz jūru vairs nedodas sauļoties un ķert viļņus, jāmeklē citi veidi, kā izmantot priekšrocības, ko sniedz dzīvošana jūras krastā… Kāds “Mazda” šoferītis Lapmežciema pagastā naktī nolēma pazīmēt smiltīs riepu pēdas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visticamāk, auto ūdenī pavada vairākas stundas, un tā īpašnieks sākotnēji mēģināja spēkratu izvilkt pats, taču bez rezultātiem.

“Mazda”, metot līkumus pa jūras krastu, caur gaisa filtru motorā būs ticis ūdens, kas mašīnai neļāva turpināt ceļu mājup un vēl ilgi neļaus pildīt transportlīdzekļa funkcijas.

 

Saskaņā ar Aizsargjoslu likumu ar mehāniskajiem transportlīdzekļiem pārvietoties ārpus autoceļiem pludmalē, meža vai lauksaimniecības zemēs, ja tas nav saistīts ar šo teritoriju apsaimniekošanu vai uzraudzību, ir aizliegts. Ja nav tādas atļaujas kā Ojāram, tad par pārvietošanos krasta kāpās ir paredzēta administratīvā atbildība.

Naudas sods transportlīdzekļa vadītājam ir no 30 līdz pat 140 eiro. Par atkārtotiem gadījumiem sods pieaug.

Zināms, ka “Mazda” šoferis jau saņēmis sodu par savu pārgalvīgo izbraucienu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl