Laimīga sagadīšanās! Tramvaja un busiņa sadursmē pasažieri tiek cauri vien ar izbīli

Komentāri

Parasti avārijās, kurās iesaistīts sabiedriskais transports, ir daudz cietušo, kas salonā krituši, pārsituši pieres vai guvuši kādus kaulu lūzumus, taču reizēm veiksme ir pasažieru sabiedrotā. Pirmdien, 12. jūnijā, nopietnā avārijā Rīgā, Ropažu ielā, kur saskrējās tramvajs ar busiņu, par laimi, visi tālāk devās bez mediķu palīdzības.

Vakar darba dienas beigās Rīgā, Ropažu ielā, netālu no Čiekurkalna tirgus sadursmē iekļuva tramvajs un kravas mikroautobuss. Busiņš šķērsojis sliedes, un šoferis nav pamanījis, ka bīstami tuvu no labās puses jau piebraucis tramvajs. Nebremzējot sabiedriskais transports uzsitis busiņam pa priekšējām durvīm un spārnu. Mikroautobusā sēdošie puiši tikuši cauri ar izbīli un par negadījumu īpaši nepārdzīvo. Šāda neuzmanība var gadīties katram.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī tramvajā cilvēki nav cietuši un tālāk savās darīšanās devušies ar kājām vai pa Brīvības ielu kursējošajiem autobusiem. Notikuma vietā izveidojās vairāku tramvaju sastrēgums, taču, tā kā situācija nav strīdīga, busiņš drīz vien novākts malā un tad arī reģistrēti visi apstākļi. Mikroautobuss “Renault”, visticamāk, pēc negadījuma būs arī labojams, tāpat kā “Rīgas satiksmes” tramvajs, kuram priekšpusē tikai neliela bukte un noskrāpēta krāsa.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl