Laimīga sagadīšanās! Tramvaja un busiņa sadursmē pasažieri tiek cauri vien ar izbīli

Komentāri

Parasti avārijās, kurās iesaistīts sabiedriskais transports, ir daudz cietušo, kas salonā krituši, pārsituši pieres vai guvuši kādus kaulu lūzumus, taču reizēm veiksme ir pasažieru sabiedrotā. Pirmdien, 12. jūnijā, nopietnā avārijā Rīgā, Ropažu ielā, kur saskrējās tramvajs ar busiņu, par laimi, visi tālāk devās bez mediķu palīdzības.

Vakar darba dienas beigās Rīgā, Ropažu ielā, netālu no Čiekurkalna tirgus sadursmē iekļuva tramvajs un kravas mikroautobuss. Busiņš šķērsojis sliedes, un šoferis nav pamanījis, ka bīstami tuvu no labās puses jau piebraucis tramvajs. Nebremzējot sabiedriskais transports uzsitis busiņam pa priekšējām durvīm un spārnu. Mikroautobusā sēdošie puiši tikuši cauri ar izbīli un par negadījumu īpaši nepārdzīvo. Šāda neuzmanība var gadīties katram.

Arī tramvajā cilvēki nav cietuši un tālāk savās darīšanās devušies ar kājām vai pa Brīvības ielu kursējošajiem autobusiem. Notikuma vietā izveidojās vairāku tramvaju sastrēgums, taču, tā kā situācija nav strīdīga, busiņš drīz vien novākts malā un tad arī reģistrēti visi apstākļi. Mikroautobuss “Renault”, visticamāk, pēc negadījuma būs arī labojams, tāpat kā “Rīgas satiksmes” tramvajs, kuram priekšpusē tikai neliela bukte un noskrāpēta krāsa.

Lasi vēl