Lai tiktu pie iesprostotajiem ķermeņiem, vilciena sadragātajam auto nācās nogriezt jumtu; kādēļ notika traģēdija?

Komentāri

Sadragāts, gandrīz pārrauts uz pusēm sliežu ceļam pa vidu guļ 1990. gadā ražots “golfiņš”. Spēkrats vēl pirms brīža kustējās dzelzceļa pārbrauktuves virzienā, taču pāri sliedēm netika. Mašīnai sānos ietriecās kravas vilciens ar vairākiem desmitiem vagonu. Vieglā automašīna tika purināta un locīta vismaz 250 metrus līdz vilciena sastāvs apstājās. “Golfiņa” saimnieks ir kāds pusmūža vecuma vīrietis vārdā Juris, kurš dzīvo turpat netālu no negadījuma vietas. Iespējams, tieši viņš un kāda sieviete ir šīs traģēdijas upuri.

Jau ziņojām, – ceturtdien, 9. februārī, uz Ķeguma dzelzceļa pārbrauktuves notikusi kravas vilciena un vieglās automašīnas avārija. Dzīvību zaudējuši divi vieglās automašīnas pasažieri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābēji nogrieza automašīnas jumtu un atbrīvoja iesprostotos ķermeņus. Darbi notikuma vietā turpinājās vēl pāris stundas.

Par avārijas iemesliem šobrīd jau izskanējušas vairākas versijas, sākot ar to, ka šoferis ļoti steidzies, ignorējot visus brīdinājumus un pat tuvumā esošo strādnieku izmisīgos kliedzienus, un beidzot ar to, ka nav nostrādājuši ne skaņas, ne gaismas signāli pie pārbrauktuves. Turklāt nolaižamas un paceļamas barjeras šai pārbrauktuvei nav vispār.

Par izmeklēšanas rezultātiem raidījums “Degpunktā” turpinās ziņot.

Jāpiebilst, ka ceturtdien negadījuma dēļ Ķeguma pusē aizkavējās arī pasažieru vilcienu kustība, taču šobrīd viss transports kursē pēc grafika.

Foto no notikuma vietas:

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl