Komentāri
Lāčplēša ielā “BMW” notriec sievieti; policija aicina atsaukties aculieciniekus
Foto: LETA

Šā gada marta vidū Rīgā, Lāčplēša ielā, autovadītājs ar “BMW” spēkratu uzbrauca gājējai. Valsts policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus.

Negadījums notika šogad 12. martā ap pulksten 10.23 Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Autovadītājs ar tumši zilas krāsas automašīnu “BMW 323” braucis pa Lāčplēša ielu virzienā no Satekles ielas puses Gogoļa ielas virzienā.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka pretī Lāčplēša ielas namam Nr. 117, uz neregulējamas gājēju pārejas, viņš uzbraucis gājējai. Cietusī sieviete ceļu satiksmes negadījumā guva miesas bojājumus.

Valsts policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, zvanot darba dienās no pulksten 8.00 līdz 16.30 pa tālruņa numuru 67219765, 26467582, 67086942 vai pa tālruni 110 jebkurā laikā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl