“Labi, ka neuzlidoja mums virsū, tad būtu līķi!” Šoferīši par mata tiesu izvairās no smagas sadursmes pie “Akropoles”

3 komentāri
“Labi, ka neuzlidoja mums virsū, tad būtu līķi!” Šoferīši par mata tiesu izvairās no smagas sadursmes pie “Akropoles”
EKRĀNUZŅĒMUMS

Pirmdien, 22. jūlijā, vairāki tirdzniecības centra “Akropole” apmeklētāji kļuva par aculieciniekiem smagai avārijai netālu no veikala stāvvietām. Kāds pārgalvīgs autovadītājs, pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu, traucās pa Salaspils ielu, līdz apstājās, tikai spēcīgi ietriecoties ielas laternā.

“Mēs gājām uz “Akropoli” un dzirdējām, ka bija baigā skaņa. Skatījāmies, ka busiņš ir “iešāvis” stabā un kūpēja,” raidījumam “Degpunktā” pastāstīja aculiecinieki.

Citi automašīnu vadītāji, kas tikmēr stāvēja krustojumā pie luksofora sarkanās gaismas, skaidro, ka zilā “Renault” busiņa vadītājs tikai pēdējā mirklī paspēja izvairīties no viņu spēkratu sadragāšanas.

“No pretējās joslas diezgan lielā ātrumā “iznesās” buss. Labi, ka cilvēks laikam pacēla galvu un apskatījās, ko viņš dara, un parāva nost, un neuzlidoja mums abiem virsū, jo tad būtu reāli līķi. Bet ātrums bija ļoti liels,”stāsta aculiecinieks.

Tikmēr kāds “Mercedes” spēkrats tomēr netika cauri sveikā, taču saņemtais trieciens varēja būt krietni spēcīgāks, stāsta apkārtējie.

Aculieciniece Lilita nekavējoties zvanīja ātrajai palīdzībai, bet tikmēr aculiecinieks Jānis pieskrēja pie cietušā transportlīdzekļa. Liels bija viņa izbrīns, ieraugot autovadītāju – viņš apgalvo, ka šoferis bijis apreibinošo vielu iespaidā, bet nebija saprotams, – lietots alkohols vai kas cits.

Vīrietis centās aprunāties ar šoferi, lai noskaidrotu, vai sadragātajā spēkratā neatrodas vēl kāds. Par laimi, busiņā pasažieru nebija.

Vadītājs esot skaidrojis gan policijai, gan apkārtējiem, ka viņa uzmanību no ceļa novērsa misēklis ar mobilo telefonu, bet šāds paskaidrojums apkārtējo acīs neattaisno nepareizi izvēlēto braukšanas ātrumu.

Ātrās palīdzības brigādes slimnīcā nogādāja “Mercedes” automašīnas pasažieri – skolas vecuma puisi, kurš avārijā guva vaiga nobrāzumu, kā arī “Renault” spēkrata vadītāju. Vīrietis guva vairāku ķermeņa daļu nopietnus ievainojumus. Apkārtējie tomēr uzskata, ka negadījuma sekas ir salīdzinoši vieglas.