“Kurpes šņore aizķērās aiz gāzes pedāļa”; Rīgā saduras “SAAB” un “BMW” spēkrati

2 komentāri

Valdemāra ielā šodien saskrējās divas vieglās automašīnas. Vienam no autovadītājiem neizdevās apstāties pie krustojuma, jo pedāļos sapinās kurpju šņores.

Šis negadījums notika Krišjāņa Valdemāra ielā, kvartālu nostāk, kur ceļš krustojas ar Zirņu ielu. Avārijā, kurā iesaistīts vieglais ”BMW” markas braucamrīks un ”SAAB”, visticamāk, par vainīgo tiks atzīts jaunais vīrietis, kas vadīja sudraba krāsas automašīnu, jo, kā pats atzīst, viņš nepalaida ”SAAB” auto, kas krustojumu šķērsoja pie zaļās luksofora gaismas.

“Es braucu, priekšā bija “sarkanais”. Sāku bremzēt, bet kurpes šņore aizķērās aiz gāzes pedāļa. Sanāca spiest divus pedāļus vienlaikus. Es noņēmu kāju no pedāļa, mašīna vēl ripoja uz priekšu. Rezultātā tā sanāca, ka mēs sadūrāmies. Sapinās pedāļos,” stāsta “BMW”vadītājs.

Neatliekamās palīdzības mediķus notikuma vietā izsauca kāds no aculieciniekiem, taču ārsti avārijā iesaistītos tikai apskatījuši, abi vīrieši no hospitalizācijas atteikušies. Zināms, ka stūrētāji bija piesprādzēti, visticamāk, tas arī paglāba cilvēkus no traumām. ”BMW” un ”SAAB” krustojumu pameta ar evakuatora palīdzību.