“Kur viņi visu laiku rodas?” Policisti Purvciema ielās pieķer kārtējo dzērājšoferi

1 komentārs
“Kur viņi visu laiku rodas?” Policisti Purvciema ielās pieķer kārtējo dzērājšoferi
EKRĀNUZŅĒMUMS

Kādam šoferim brauciens pa Purvciema ielām beidzies ne tikai ar kriminālprocesu, bet arī pamatīgiem tēriņiem.

Brīvdienas naktī patrulējot Purvciemā, policisti piefiksējuši jautru, acīmredzami, apreibušu jauniešu kompāniju, kas stāvējusi pie ielas malā novietota auto. Lai arī policistu klātbūtnē neviens no jaunekļiem pilnīgi neko nepārkāpa, policisti paturēja prātā auto marku, modeli un reģistrācijas numuru.

Šajā gadījumā tas noderējis mirklī, kad iepriekš redzētais auto izniris no kādas šķērsieliņas.

Policijas darbinieki sekoja šim transportlīdzeklim. Automašīnas šoferis, ieraugot, ka viņam seko policija, apstājies kādā iekšpagalmā pie kāpņutelpas.

Pārbaudē noskaidrots, ka autovadītājam nav derīga autovadītāja apliecība un viņam nav tiesību vadīt attiecīgās kategorijas transportlīdzekli. Tāpat saņemta informācija, ka jaunietis iepriekš, iespējams, izraisījis ceļu satiksmes negadījumu un tiek meklēts. Veicot alkohola pārbaudi, konstatēts, ka jaunietis sēdies pie stūres vairāk kā divu promiļu reibumā.

Papildus kriminālprocesam, kas pienākas par šādu pārkāpumu komplektu, un bargām soda sankcijām, jauneklis jau var sākt krāt naudu arī tam, lai apmaksātu apdrošinātāju piestādīto rēķinu par dzērumā sabojāto svešo auto.