“Kūleņojot lejā pa kalnu, Aleksandrs ar kolēģi pie sevis skaitīja apmestos kūleņus…”; nelāga avārija pie Jaunmārupes

2 komentāri
“Kūleņojot lejā pa kalnu, Aleksandrs ar kolēģi pie sevis skaitīja apmestos kūleņus…”; nelāga avārija pie Jaunmārupes

Šobrīd autovadītāji steidz mainīt ziemas riepas, lai kādu rītu sniegs nepārsteigtu nesagatavotus un neradītu liekas problēmas uz ceļa. Tomēr uzliktās ziemas riepas nebūt nenozīmē, ka drīkst aizmirst par drošas braukšanas pamatprincipiem. Piektdienas, 27. oktobra, rītā kāds “Volkswagen” šoferis neizvēlējās pareizo braukšanas ātrumu, zaudēja kontroli pār auto un noripoja lejā pa kalnu.

Tieši pieredze Aleksandram ļāva nekrist panikā un ar skaidru prātu izvērtēt tālāko rīcības plānu. Tā kā negadījumā nebija iesaistīts cits auto un “Volkswagen” ceļā negadījās arī nevienas ceļa margas vai stabi, nebija nepieciešams par notikušo ziņot policijai.

Internetā tika atrasts autoevakuatora numurs, un tad jau vien atlika gaidīt palīdzību.

Lai nebūtu stundu jāsalst grāvī, vīrieši sevi nodarbināja, pa zālienu lasot spēkratam izsistos stiklus.

Abi vīrieši guva nelielus sasitumus, bet mediķu palīdzība viņiem nebija nepieciešama. No nopietnām veselības problēmām paglāba automašīnas drošības josta, kas neļāva pasažieriem kūleņot pa auto salonu.

TOP komentāri

  • Bum
    0 0 0

    Bum

    Protams ka menti nav jaagaida...mashiinai nav registraacijas.vis ticamaak arii octas un apskates. Kaa nav nodariiti zaudeejumi? Kas aizbeers zaaliena bedres lai pljaveejiem nav jaa3.14saas?
  • Arnis Speiga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl