2 komentāri

Šobrīd autovadītāji steidz mainīt ziemas riepas, lai kādu rītu sniegs nepārsteigtu nesagatavotus un neradītu liekas problēmas uz ceļa. Tomēr uzliktās ziemas riepas nebūt nenozīmē, ka drīkst aizmirst par drošas braukšanas pamatprincipiem. Piektdienas, 27. oktobra, rītā kāds “Volkswagen” šoferis neizvēlējās pareizo braukšanas ātrumu, zaudēja kontroli pār auto un noripoja lejā pa kalnu.

Tieši pieredze Aleksandram ļāva nekrist panikā un ar skaidru prātu izvērtēt tālāko rīcības plānu. Tā kā negadījumā nebija iesaistīts cits auto un “Volkswagen” ceļā negadījās arī nevienas ceļa margas vai stabi, nebija nepieciešams par notikušo ziņot policijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Internetā tika atrasts autoevakuatora numurs, un tad jau vien atlika gaidīt palīdzību.

Lai nebūtu stundu jāsalst grāvī, vīrieši sevi nodarbināja, pa zālienu lasot spēkratam izsistos stiklus.

Abi vīrieši guva nelielus sasitumus, bet mediķu palīdzība viņiem nebija nepieciešama. No nopietnām veselības problēmām paglāba automašīnas drošības josta, kas neļāva pasažieriem kūleņot pa auto salonu.

TOP komentāri

  • Bum
    0 0 0

    Bum

    Protams ka menti nav jaagaida...mashiinai nav registraacijas.vis ticamaak arii octas un apskates. Kaa nav nodariiti zaudeejumi? Kas aizbeers zaaliena bedres lai pljaveejiem nav jaa3.14saas?
  • Arnis Speiga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl