5 komentāri
Kuldīgas novadā skumjš 1. septembris! Traģiskā negadījumā gājis bojā desmit gadus vecs velosipēdists
Mistre atgādināja, ka līdz ar jaunā mācību gada sākumu likumsargi visā Latvijas teritorijā pastiprināti kontrolē un uzrauga satiksmes drošību (Ieva Makare / LETA)

Piektdien, 1. septembrī, Kuldīgas novadā ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā zēns, informē Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšniece Vineta Mistre.

Negadījums notika ap plkst. 13.55 Īvandes pagastā, kad 2007. gadā dzimis velosipēdists, izbraucot no mazāk svarīga ceļa uz galveno ceļu Kuldīga-Alsunga-Jūrkalne, sadūrās ar automašīnu.

Policija skaidro negadījuma apstākļus, taču norāda, ka pēdējo trīs gadu laikā 1. septembrī avārijās nebija gājuši bojā bērni.

Līdz plkst. 15.00 valstī reģistrēti 33 negadījumi, kuros cietuši divi bērni, taču sākotnējā informācija liecina, ka gūtās traumas nav smagas.

Mistre atgādināja, ka līdz ar jaunā mācību gada sākumu likumsargi visā Latvijas teritorijā pastiprināti kontrolē un uzrauga satiksmes drošību. Tas turpināsies visu septembri.

Likumsargi visā Latvijas teritorijā pastiprināti kontrolēs un uzraudzīs drošības jostu lietošanu un pareizu bērnu pārvadāšanu transportlīdzekļos. Proti, likumsargi pārbaudīs, vai tiek lietoti bērnu pārvadāšanai paredzētie drošības līdzekļi – gan sēdeklīši, gan paliktņi, kā arī, vai bērns ir piesprādzēts ar drošības jostu.

TOP komentāri

  • Daiga Gelbe
  • Mairita Rozenfelde
  • Irina Kleina
    +8 +8 0

    Irina Kleina

    Vissdzilako lidzjutibu zena vecakiem un tuviniekiem, pratam neaptverami jutam no sirds dzilumiem lidzi jums.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl