Kravas auto šoferis piedzīvo pamatīgu izbīli – brauciena laikā uz tā kabīnes uzgāžas koks

Pievienot komentāru
Kravas auto šoferis piedzīvo pamatīgu izbīli – brauciena laikā uz tā kabīnes uzgāžas koks

Cik daudz var izšķirt viens acumirklis! Piektdien kāds vīrs pa klusu Purvciema ieliņu stūrējis savu kravas auto, kad pēkšņi turpat blakus atskanējis pamatīgs brīkšķis un uz auto kabīnes uzgāzusies pamatīga kastaņa, kas gadu desmitiem bija stāvējusi turpat ceļa malā.

Visticamāk, Jurim, kurš ikdienā vada milzīgo kravas auto “MAN”, 17. maijs kādu laiku vēl paliks atmiņā. Tā ir diena, kurā viņš pieredzējis ko tādu, ko uz savas ādas izbaudījis vien retais.

“Brauciena laikā, kad atrados tieši uz gulošā policista, man virsū uzgāzās koks. Redziet, tas ir sapuvis… Tāda apstākļu sakritība. (DP: Cik stiprs bija trieciens?) Stiprs sitiens. Teiksim tā, automašīnas kabīne, jau pati par sevi ir diezgan izturīga. Un redziet, man vēl ir tādi aizsargi. To visu samīcīja pamatīgi. Ja kas tāds būtu uzgāzies uz vieglā auto, es domāju, ka kādu varēja arī nogalināt, vienkārši saspiest. Paskatieties, kāds tas koks ir, vismaz četrdesmit centimetru diametrā. Tas ir pamatīgs koks, sava tonna, pusotra,” stāsta kravas automašīnas vadītājs.

Par laimi, pašam viss beidzies vien ar izbīli un neplānotu aizķeršanos, kamēr policisti pieņēma paskaidrojumu un fiksēja notikuma vietā redzamās pēdas, kā arī ugunsdzēsēji atbrīvoja brauktuvi no pamatīgās kastaņas.

“Vienkārši paveicās, ka tas biju es, kas brauca. Protams, labāk būtu braucis ar tanku. Tad vispār nekas nebūtu noticis. Labi, ka nebija vieglo, tad reāli varēja būt cilvēku upuri,” stāsta šoferis.