Kravas auto nepamana “vabolīti” un izraisa nepatīkamu sadursmi

Komentāri

To, ka izmēros mazākus auto uz ceļa mēdz nerespektēt, noteikti var apstiprināt daudzi šoferi, kas sēžas pie salīdzinoši nelielu spēkratu stūres. Pēc piektdienas rīta notikumiem kādas “Volkswagen” vabolītes īpašniece ieturēs kārtīgu distanci, braucot vienā maršrutā ar kravas automašīnu.

Braucot aplī aiz Rīgas HES, netālu no Odu kalna, šorīt kāds kravas automašīnas šoferis nepamanīja sev priekšā braucošo vaboli un ietriecās tās aizmugurē, pastumjot par sevi mazāko transportlīdzekli vairākus metru uz priekšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abiem transportlīdzekļu vadītājiem viss kārtībā. Lielākā skāde ir “Volkswagen” spēkratam, kuru nu uz kādu laiku būs jānodod autoservisa rokās.

Lai arī izskatās, ka “fūres” šoferis šoreiz pie vainas, jebkuram autovadītājam vajadzētu atcerēties, ka no kravas automašīnas salona vadītājam tiešām ir grūti pamanīt sev blakus esošus, mazākus spēkratus. Savas drošības labad braucot ievērojiet pienācīgu attālumu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl