Krasta ielas avārijās vaino lielveikalus, nevis šoferus

Komentāri

Katru nedēļu runāt par vienu un to pašu avārijas vietu un mācīt pareizas braukšanas manieres izrādās neefektīvi. Autobraucēji kāpj uz viena un tā paša grābekļa vēl joprojām. Šodien sižetā skaidrosim, kas izrādījies vaininieks visām nelaimēm mūsu dēvētajā melnajā punktā Krasta ielā un vai ir cerība sagaidīt kādas izmaiņas.

Pērn ceļus satiksmes negadījumi Krasta ielā aiz tirdzniecības centra ”Mols”, veicot apgriešanos braukšanai pretējā virzienā, notikuši gandrīz katru nedēļu. No tiem kādu paprāvu skaitu esam iemūžinājuši arī mēs. Šoferīšu emocijas un situācijas skaidrojumi pēc negadījuma teju vienmēr ir vienādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Beidzot Krasta ielas bēdīgi slavenais pagrieziens nonācis Satiksmes departamenta redzeslokā.

 

Policijai īsti nav komentāru par šo situāciju. Ja satiksmes plūsmas dati parādīs, ka apgriešanās vieta ir nepieciešama un solītā rampa netiks izbūvēta.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl