Krasta ielā kādas sievietes vieglo auto aizstumj vairākas tonnas smags kravas auto

10 komentāri

26. augustā spriedzes pilnus mirkļus pieredzējusi kāda sieviete, kura ar auto brauca pa Krasta ielu. Viņas spēkratu aizstūmis milzīgs, desmitiem tonnu smags kravas auto, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Iepretim ”Lido” šodien sadūrās metāllūžņu uzpirkšanas firmas kravas auto un kāds ”Audi A4”, izveidojot aiz sevis simtiem metru garu sastrēgumu.

”Meitene ielīda ”aklajā zonā”. Mums ir tādas, un tā, lūk, sanāca. [Kā domājat, kurš vainojams?] Policija to noteiks. Šķiet, mēs mēģinājām reizē pārkārtoties [pa joslām], un tā sanāca. Esmu augstu, viņa pavisam zemu. Un tā, lūk, sanāk. Cietušas mašīnas,” stāsta kravas automašīnas vadītājs Andrejs.

”Viņš mani neredzēja un sāka pārkārtoties pa labi. Aizvilka mani garām visam “purnam”, apkārt vilcējam, garām un sagrieza pie kreisajiem sāniem. Biju labajā joslā, bet viņš pārkārtojās pa labi un mani neredzēja,” stāsta ”Audi” automašīnas vadītāja Marina.

Pārdesmit minūtes pēc notikušā avārijas vietā ieradās divi ceļu policisti uz motocikliem, kuri uzklausījuši abu šoferu teikto, piefiksēja vietu, kur pēc sadursmes palikuši sasistie spēkrati, un tad lūguši autovadītājus atbrīvot brauktuvi. Mazāk nekā stundu pēc notikušā nekas vairs neliecināja par neveiksmi un satiksme pilnībā atjaunota.

10 komentāri