“Kobras” cienīgi skati Baldones pusē: pārgalvīga šofera vadītais auto “ienesas” kokos

4 komentāri
“Kobras” cienīgi skati Baldones pusē: pārgalvīga šofera vadītais auto “ienesas” kokos
EKRĀNUZŅĒNUMS

Trešdien uz Baldones-Ķekavas ceļa notikusi smaga avārija. Pārgalvīgs “Volvo” šoferis tikai par mata tiesu izvairījies no sadursmes ar vairākiem citiem auto un tad ar patiesi iespaidīgu lēcienu “ienesies” kokos, kur pilnībā iznīcinājis savu spēkratu. Taču, par lielu pārsteigumu aculieciniekiem, pats spējis izkāpt no līdz nepazīšanai sasistā auto vraka.

Darba dienas rītā Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks saņēmis telefona zvanu no sava kolēģa kaimiņu novadā – Baldones pašvaldības policijas priekšnieka. Taču šajā gadījumā zvanītājs nav viss vēlējies apspriest kādus darba jautājumus, bet gan lūdzis steidzamu palīdzību.

Policijas pārstāvis bija aculiecinieks notikumam, kad viņam garām lielā ātrumā “panesās” un gandrīz izraisīja frontālu sadursmi. Vadītājs nesavaldīja savu spēkratu, noskrēja no ceļa un iebrauca pļavā. Pašvaldības policijas ekipāža ieradās dažu minūšu laikā, un viņiem pavērās interesants skats, jo vadītājs vēl atradās automašīnā.

Lai arī no automobiļa izlīdušais vīrs likumsargiem apgalvoja, ka pie stūres atradies kāds cits, viņam nepazīstams kungs, likumsargiem bija pamatotas aizdomas, ka viņš tomēr mānās, jo turpat negadījuma vietā sastaptie aculiecinieki, kuru vidū bija arī policijas priekšnieks, visi kā viens apgalvoja, ka pēc notikušā neviens cits auto tuvumā nav pat redzēts.

Īsi pēc šīs sarunas notikuma vietā ieradušies mediķi, kuri negadījumā cietušo kungu uzņēmuši savā auto, kā arī ceļu policisti, kuri nespēja slēpt izbrīnu par “Volvo” stūrētāja “veikumu”.

Nedaudz vēlāk pie auto sastaptais vīrs, kurš, visticamāk, arī pilotējis šo auto, nogādāts slimnīcā, savukārt ceļu policisti iemūžinājuši viņa veikumu, nogādājuši auto vraku policijas stāvlaukumā un šīs lietas materiālus tālāk nodos ceļu satiksmes noziegumu izmeklētājiem.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā