Ķengaragā divu auto sadursmē smagi cietusi nejauša garāmgājēja

Komentāri
Ķengaragā divu auto sadursmē smagi cietusi nejauša garāmgājēja

Vienā no Ķengaraga bēdīgi slavenākajiem krustojumiem – vietā, kur satiekas Maskavas, Prūšu un Kaņiera ielas – vakar tur divu auto sadursmes rezultātā nopietni ievainota kāda nejauša garāmgājēja.

Četrdesmit septiņus gadus veca sieviete, kura spēkratu sadursmes brīdī atradusies krietnu gabalu no krustojuma. Skaļo blīkšķi un stiklu šķindu, vakar dzirdējis arī Dmitrijs, kura darbavietas logi ir vērsti uz krustojuma pusi. ”Es atceros tādus kā mirkļus no notikušā. Pēcāk, tikai kad tā loģiski izspriedu, sapratu, ka viena mašīna brauca taisni, pa savu joslu no labās puses, bet otra mašīna no Maskavas ielas veica kreiso pagriezienu. Viņa nepalaida pretim braucošo un ietriecās tās mašīnas sānos. Pēc kā, taisni braucošā mašīna aizlidoja uz gājēju pāreju, kur stāvēja sieviete. Automašīna viņu aizķēra, sieviete aizlidoja malā, bet mašīna, tā arī, pat nebremzējot ietriecās pieturā.”

Opel Astra burtiski aizslaucījusi pieturas soliņu, izārdījusi ceļmalas nožogojumu un apstājusies, vien ar priekšdaļu pretējā braukšanas joslā, savukārt apkārtējie, atgūstoties no redzētā, steiguši palīgā cietušajai. Pirmie, nelaimes vietā piestājuši policisti, bet vēl brīdi vēlāk, šeit ieradusies arī neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Pēcāk, turpat notikuma vietā, ceļu policisti pieņēmuši abu automobiļu stūrētāju un liecinieku sniegtos paskaidrojumus, kā arī fiksēja spēkratu atstātās pēdas. Visi šīs lietas materiāli tālāk tiks nodoti izmeklētājiem. Savukārt, šodien aptaujātie vietējie domā, ka krustojumu būtu laiks pārbūvēt, vai kā uzlabot, jo ši nebūt nav pirmā avārija. Arī Dmitrijs šeit redzējis neskaitāmas sadursmes, un lielākoties tās visas notikušas pēc viena un tā paša scenārija.

Ja arī jūsu ceļā gadās šis krustojums, izbrauciet to īpaši uzmanīgi, jo kā redzat, pat neliela neuzmanība šeit var novest pie ļoti sāpīgām sekām.

Lasi vēl