Komentāri

Vakar ”Degpunktā” vēstīja, ka Ķeguma iedzīvotāji par negadījumu uz sliedēm, kur, saduroties ar vilcienu, bojā gāja divi cilvēki, izvirzījuši versiju, ka uz pārbrauktuves nav darbojies ne luksofors, ne skaņas signāli.

Uzņēmumam ”Latvijas dzelzceļš” vadība šodien saka, – izmeklēšana vēl nav pabeigta, bet šobrīd vairāk izskatās, ka noticis rupjš satiksmes noteikumu pārkāpums no automašīnas vadītāja puses.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Latvijas dzelzceļa” vadība asi reaģējusi uz vakar ”Degpunktā” rādīto stāstu, ka uz pārbrauktuves Ķegumā liktenīgā negadījuma brīdī, kad “golfiņš” sadūrās ar vilcienu, iespējams, nestrādāja skaņas un gaismas signāli. Šodien “Latvijas dzelzceļa” pārstāvji nākuši klajā ar paziņojumu, ka viss strādājis kā pulkstenis.

Ķeguma iedzīvotāji stāsta, ka negadījuma brīdī dzelzceļa strādnieki skrējuši pretī “golfiņa” šoferim, lai brīdinātu viņu, ka jāapstājas. Dzelzceļā to nenoliedz un atzīst, ka darbinieki tiešām sprintojuši uz pārbrauktuvi, mājuši un klieguši. Taču, kāpēc tā darīts, dzelzceļā īsti paskaidrot nevar.

Ar kādām gaišreģa spējām jābūt apveltītiem dzelzceļa strādniekiem, lai zinātu, ka “golfiņa” šoferis neapstāsies pie sliedēm, ja reiz patiešām darbojas gan sarkanā gaisma, gan skaņas signāls, to noskaidros policisti.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl