Komentāri

Vakar ”Degpunktā” vēstīja, ka Ķeguma iedzīvotāji par negadījumu uz sliedēm, kur, saduroties ar vilcienu, bojā gāja divi cilvēki, izvirzījuši versiju, ka uz pārbrauktuves nav darbojies ne luksofors, ne skaņas signāli.

Uzņēmumam ”Latvijas dzelzceļš” vadība šodien saka, – izmeklēšana vēl nav pabeigta, bet šobrīd vairāk izskatās, ka noticis rupjš satiksmes noteikumu pārkāpums no automašīnas vadītāja puses.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Latvijas dzelzceļa” vadība asi reaģējusi uz vakar ”Degpunktā” rādīto stāstu, ka uz pārbrauktuves Ķegumā liktenīgā negadījuma brīdī, kad “golfiņš” sadūrās ar vilcienu, iespējams, nestrādāja skaņas un gaismas signāli. Šodien “Latvijas dzelzceļa” pārstāvji nākuši klajā ar paziņojumu, ka viss strādājis kā pulkstenis.

Ķeguma iedzīvotāji stāsta, ka negadījuma brīdī dzelzceļa strādnieki skrējuši pretī “golfiņa” šoferim, lai brīdinātu viņu, ka jāapstājas. Dzelzceļā to nenoliedz un atzīst, ka darbinieki tiešām sprintojuši uz pārbrauktuvi, mājuši un klieguši. Taču, kāpēc tā darīts, dzelzceļā īsti paskaidrot nevar.

Ar kādām gaišreģa spējām jābūt apveltītiem dzelzceļa strādniekiem, lai zinātu, ka “golfiņa” šoferis neapstāsies pie sliedēm, ja reiz patiešām darbojas gan sarkanā gaisma, gan skaņas signāls, to noskaidros policisti.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl