“Kaut kā asi parāvu stūri un iebraucu…” Izvairoties no meža dzīvnieka, šoferis iznīcina savu auto

Uz vecās Jelgavas šosejas – pie pieturas Gaisma – ceturtdien ap plkst. 11.00 avārijā iekļuva kāds “Volkswagen” šoferis. Vīrieša auto pilnībā iznīcināts, jo ietriecies pieturā, bet šādu manevru šoferim nācies veikt piespiedu kārtā, izvairoties no meža dzīvnieka, kas pēkšņi parādījies uz ceļa braucamās daļas.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Aga

  Aga

  Dzīvnieks tur bija. Man to pastāstīja cilvēks, kas sēdēja šajā pieturā, visu redzēja un knapi paspēja no tās izlekt, kad mašīna stūrēja tieši virsū. Priecājos, ka šajās brīvdienās man nav jāiet uz bērēm.
 • Kristina Liepa
 • Kristina Liepa
 • Kārtība

  Kārtība

  Man galīgi vienalga, kas notika. Bet noteikti zvērā tur nebija.
  Mazs ātrums un nomesta pietura! Nu lai nemuld.
  Un ja dzīvnieks nav jāraksta stūre, ver bremzēt ja ceļa virsma atbilstoša šādai rīcībai. Bet pat bremzējot pirms sadursmes ar zvēru to jāpārtrauc. Jo tā var izvairīties ka zvērs ielido salona. Nekādā gadījumā nemainīt joslu. Ja dzīvnieks ir kustībā, samazinot ātruma pastāv iespēja dzīvniekam pamest brauktuvi pirms sadursmes. Mainot joslas iznākums ir tikai šāds. Jo dzīvnieks arī izbīstas un var Mestis tanī pašā virzienā kur sturejat. Un vispār šķērsojot mežainos pudurus vērot vajag ceļam piegulošās teritorijas arī. Jo ja pamanījat dzīvnieku, uzreiz samazināt der ātrumu. Tas ragu lops mierīgi ganās meža malā un izdzirdot auto sabistās, un metās pāri brauktuvei. Tāpēc blīvais starp sēdekli un stūri ir arī jābūt spriest spējīgai.
 • Pazistams
 • Gatis Silins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!