Kārtējais kreisā pagrieziena upuris Deglava ielā!

0 Komentāru

Galvaspilsētā notikusi kāda visai neliela avārija, kas, visticamāk, sagādās pamatīgas galvassāpes ne tikai abiem tajā iesaistītajiem šoferiem, bet arī kādas automazgātavas darbiniekiem, vēsta “Degpunktā”.

Par īstu izaicinājumu kādas automazgātavas darbiniekiem parūpējušies divi autovadītāji, kuri rīta pusē negribēti sastapušies Deglava un Ilūkstes ielu krustojumā. Tur notika kāda “Peugeot” un “Toyota Land Cruiser” sadursme.

“Toyota Land Cruiser” vadītājs stāsta, ka braucis pa Deglava ielu un veicis kreiso pagriezienu. Kad izbraucis krustojumā, lai veiktu manevru, iedegās dzeltenais luksofora signāls, viņš sāka veikt manevru, līdz notika sadursme.

“Peugeot” vadītājs

“Viņš mani nevarēja redzēt, jo krustojumā no šīs puses jau stāvēja automašīna. Es braucu, šķērsoju krustojumu tajā brīdī, kad iedegās dzeltenā gaisma, un viņš, mani neredzot, izbrauca man priekšā. Es nevarēju vairs pamukt.”

Ar veselību abiem vadītājiem viss, par laimi, esot kārtībā un neatliekamo medicīnisko palīdzību nevajagot saukt.

Tālāk jāgaida, lai policija saprot, kurš ir vainīgs un kuram ir jāsedz visi šie zaudējumi.

Tā kā šoferu starpā valdīja zināmas domstarpības par to, kurš tad īsti vainīgs, un vīri savā starpā bija vienojušies, ka šo lietu risinās ar policijas palīdzību, sasistie auto krustojumā nostāvējuši vairākas stundas, jo arī ceļu policisti uz šādu sīku avāriju nebūt “nesteidzās”. Savukārt “Peugeot” automašīnas salonā vestais dekoratīvais apmetums tikmēr lēni sacietējis un, visticamāk, atstās pat nepatīkamākas sekas nekā nedaudz apskādētie bleķi.

“Degpunktā” aicina šajā krustojumā būt īpaši uzmanīgiem, jo abu automobiļu stūrētāji nebūt nav pirmie, kuri šeit iekūlušies nepatikšanās. Veicot kreiso pagriezienu, apskādēti desmitiem automobiļu, un gandrīz vienmēr scenārijs ir viens un tas pats.

0 Komentāru