Kārtējā autoavārija Krasta ielā! Negadījumā iesaistīti trīs bērni

Komentāri

Piektdien, 11. augustā, Krasta ielā notikusi kārtējā auto sadursme, negadījumā iesaistīti trīs mazi bērni.

Automašīnai “Audi” sadauzīts labais priekšējais sāns, savukārt “Opel” samīcīta mašīnas aizmugure un septiņiem transportlīdzekļos esošajiem cilvēkiem liekas problēmas pirms brīvdienām, – tā īsi raksturojama šīs dienas avārija Krasta ielā, kas notikusi klasiskajā negadījumu punktā, netālu no tirdzniecības centra “Mols”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietā, kura paredzēts apgriezties braukšanai pretējā virzienā, saskrējās divas vieglās automašīnas.

Raidījums “Degpunktā” skaidro, ka lielākā uzmanība, braucot pa Krasta ielu, jāpievērš tiem autobraucējiem, kas brauc pa kreiso malējo joslu. Tieši šo transportlīdzekļu vadītājiem nākas pēdējā brīdī sev priekšā pamanīt kādu pārgalvīgo braucēju, kurš ātrumā metas šķērsot trīs joslas, lai apgrieztos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl