Kārtējā autoavārija Krasta ielā! Negadījumā iesaistīti trīs bērni

Komentāri

Piektdien, 11. augustā, Krasta ielā notikusi kārtējā auto sadursme, negadījumā iesaistīti trīs mazi bērni.

Automašīnai “Audi” sadauzīts labais priekšējais sāns, savukārt “Opel” samīcīta mašīnas aizmugure un septiņiem transportlīdzekļos esošajiem cilvēkiem liekas problēmas pirms brīvdienām, – tā īsi raksturojama šīs dienas avārija Krasta ielā, kas notikusi klasiskajā negadījumu punktā, netālu no tirdzniecības centra “Mols”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietā, kura paredzēts apgriezties braukšanai pretējā virzienā, saskrējās divas vieglās automašīnas.

Raidījums “Degpunktā” skaidro, ka lielākā uzmanība, braucot pa Krasta ielu, jāpievērš tiem autobraucējiem, kas brauc pa kreiso malējo joslu. Tieši šo transportlīdzekļu vadītājiem nākas pēdējā brīdī sev priekšā pamanīt kādu pārgalvīgo braucēju, kurš ātrumā metas šķērsot trīs joslas, lai apgrieztos.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl