“Kāpēc neizsauca “ātros”?” Pļavniekos notriec pensionāri; šoferis satraumēto gājēju nogādā mājās

Pļavniekos Rīgā kāds neuzmanīgs šoferis, braucot atpakaļgaitā, nepamanīja pa ietvi ejošu cienījama vecuma kundzi un to notrieca. Pensionāra guva traumas, taču pie ārstiem nolēma nevērsties. Arī viņas radi par notikušo uzzinājuši tikai pēc nedēļas, kad cietusī vairs nebija spējīga izturēt neciešamās sāpēs rokā.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Frolova Kristine

    Frolova Kristine

    Mums poliklinikai blakus otrajā pusē no kafejnīcas puses taksists atpakaļ gaitā brauca diezgan lielā ātrumā pietruka pāris metri, lai uz brauktu mazajai virsū! Virs kad pieskrēja, sāka uz taksista dusmīgi teikt kādā sakarā apdzīvotā zonā brauc ar tādu ātrumu un nepārliecinās ka neviens neiet! Protams no taksista puses pretenzijas! (bērnam takš neuzbrauca virsu! - ok saprastu a ja mazā neietu pie rokas bet paskrietu nedaudz tur no viņas nekas nebūtu! Jo diezgan brauca atpakaļ gaitā., labi numuru nofotografēju, pazvanu ceļu policijai apskaidroju ko darīt tāda lietā? Ko saņēmu pretī - jā es jau dzirdēju! Bet gandrīz neskaitās takš neuzbeauca, Bet ir apdzīvotā zona! Kāda vellna pēc nesties atpakaļ gaitā ar tādu ātrumu. Jo mēs tik redzējām ka iegriezās taksis pie daudzdzīvokļu mājām kā varējām zināt ka viņš ir sajaucis adresi un fiksi laiž ārā ar atpakaļ gaitu.?! Mums tik pasaka neko darīt nevar!
  • ak jel...

    ak jel...

    Būšu skarba - vai pati cietusī nesaprata, ka jāpaliek notikuma vietā un jāsauc policija un mediķi? Ja nevarēja pati, noteikti bija garāmgājēji, kam lūgt izsaukt operatīvos dienestus. Ar varu automašīnā, viņu domājams, nesēdināja un prom neveda?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!