Kantora ielā notikusi kārtējā automašīnu sadursme

0 Komentāru

Kantora ielā šodien, 27. augustā, avarējuši trīs auto. TV3 raidījumam ”Degpunktā” notikuma vietā sastaptie Valsts policijas darbinieki atzīst, ka šajā vietā nākas viesoties ar neapskaužamu regularitāti.

Pusdienlaikā Kantora ielā notikusi kārtējā avārija – šoreiz trīs automobiļi sadūrušies pie pašas Rīgas robežas, krustojumā ar Upesgrīvas ielu.

“Es pats stāvēju krustojuma galā. Vēlējos veikt krustojuma šķērsošanu. Vienā brīdī sarkanā automobiļa vadītājs vēlējās veikt kreiso pagriezienu, bet “Audi” brauca pa galveno ielu. Sarkanās automašīnas vadītājs domāja, ka paspēs veikt manevru, bet iebrauca “Audi” automašīnās sānā, kā rezultātā auto uzlidoja man virsū. Būtībā es izglābu “Audi” vadītāju, jo atrados pareizajā vietā. Sarkanā auto vadītājam ir mācību tiesības, līdz ar to pieredzes nav,” norāda “BMW” vadītājs.

Notikuma vietā ”Degpunktā” komandai neizdevās sastapties ne ar automašīnas ”Škoda”, ne ”Audi” vadītāju. Avārijas vietā sastaptie vīrieši, kas grozījās pie sasistajiem braucamrīkiem, noliedza, ka būtu saistīti ar sadursmi. Tas gan viņiem neliedza laiku pa laikam aprunāties ar ceļu policistiem. Kā norāda paši kārtības sargi, šajā situācijā neviens nav cietis, kā arī nav šaubu par to, kurš vainojams notikušajā.

“Šeit viss ir saprotams. Vadītājs ir uzrakstījis iesniegumu no sava skatpunkta, pārējie vadītāji – no sava. Lēmumu pieņemsim uz vietas, ka autovadītājs nav devis ceļu automašīnas, kas brauca pa galveno ceļu. Sods ir no 50 līdz 70 eiro,” norāda policijā.

Savukārt par pārējiem vadītājiem nodarīto skādi parūpēsies avārijas izraisītāja obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošinātāji. Viņiem šis neveiksmīgais manevrs, domājams, izmaksās vairākus tūkstošus eiro.

0 Komentāru