Kāds automašīnas vadītājs uz gājēju pārejas notriec seniori

13 komentāri

26.maija rītā, īsi pirms plkst. 8, vienlaikus mediķiem zvanīja vairāki Āgenskalna iedzīvotāji, lai ziņotu par negadījumu uz gājēju pārejas Melnsila ielā. Kāda pensionāre palika nepamanīta šoferim un tas kundzi notrieca, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Rīta negadījums uz gājēju pārejas krietni paildzināja braucienu vadītājiem, kas bija izvēlējušies braukt pa Melnsila ielu, Pārdaugavā. Kāds automašīnas ”Chrysler” vadītājs savā ceļā nepamanīja kājāmgājēju – kundzi gados – un tieši uz pārejas viņu notrieca. Negadījuma aculiecinieks bija cietušās sievietes dēls.

”Mašīna viņu nepamanīja. Viņam bija aizsvīdis logs. (Cik nopietni? – red. DP) Roka traumēta un it kā arī galva, vedīs uz ”Gaiļezeru”,” notikušā apstākļus skaidro cietušās dēls.

Automašīnas ”Chrysler” vadītājs savu vainu notikušajā nenoliedz un apstiprina, ka tik tiešām redzamību apgrūtināja gan lietus, gan aizsvīdušais vējstikls. Braukšanas ātrums gan neesot bijis liels, uzsver autovadītājs.

Mediķi kundzes veselības stāvokli novērtējuši ka stabilu, bet tik un tā slimnīcā jāveic pārbaudes. Jāņem vērā fakts, ka sieviete ir cienījamos gados un arī nelielas traumas var radīt smagas sekas.

13 komentāri