Kādas mājas durvis bloķē avarējis koplietošanas auto

1 komentārs

Kāda nama Torņakalnā iedzīvotāji šorīt saskārušies ar slēgtām kāpņutelpas durvīm – tās nebija iespējams lietot, jo izeju no ielas puses bija bloķējis avarējis vieglais koplietošanas spēkrats, vēsta “Degpunktā”.

Ar savādu “parkošanās” stilu 4. oktobra rītā izcēlās kāds autonomas kompānijas klients. Pabeidzot braucienu, viņš atstāja iznomāto “Volkswagen Golf” spēkratu pretī daudzdzīvokļu nama Āpšu ielā 13 kāpņutelpas durvīm. Šoferis nebija pareizi novērtējis automašīnas gabarītus un ar priekšējo virsbūves daļu faktiski piespiedis dzelzs durvis un aizķēris arī durvju aili.

Sadursmes troksni nama iedzīvotāji izdzirdēja nedaudz pirms plkst. 9.00 no rīta.

Vietējais iedzīvotājs Dāvis stāsta, ka savā dzīvoklī vēl gulējis, kad pēkšņi – 20 minūtes pirms plkst. 9 – notika blīkšķis. Kad apskatījies, kas noticis, secinājis, – “Citybee” koplietošanas auto bija ietriecies mājā un “iznesis durvis”. Neviens nezināja, kurš bija vainīgais, jo automašīnas vadītājs jau bija devies prom, iekams tika pamanīts.

Iespējams, no notikuma vietas aizbēgušajam braucējam bija ko zaudēt – vai nu viņš atradies kādu apreibinošu vielu iespaidā, vai lietojis nomas kompānijas braucamrīku, izmantojot sveša cilvēka datus.

Iedzīvotājs izsaka bažas par notikušo: “Bērni iet uz skolu, tas ir vienkārši traki, pa trotuāru tā triekties. Ļoti bezatbildīgi – nobrauca un aizbēga,” pauda Dāvis, izsakot cerību, ka vainīgo atradīs un sauks pie atbildības, jo šāda rīcība esot ļoti bezatbildīga un bīstama.

Par laimi, attiecīgajā incidentā cietušo nav, bojāti tikai dzelži, proti, pats braucamrīks un daudzstāvu nama kāpņutelpas durvis. Tagad iedzīvotājiem kādu laiku būs jālieto otra izeja, no pagalma puses, jo trieciena dēļ dzelzs durvis iespiedušās rāmī un ir nepieciešams remonts.

Kas attiecas uz uzņēmuma auto, 4. oktobrī firmas pārstāvji “Degpunktā” apstiprina, ka viens no viņu transportlīdzekļiem bija iesaistīts avārijā un klients jau ir sazinājies ar kompānijas operatoriem.

Uzņēmuma “Citybee” komentārs:

“Kliente, ar kuras profilu automašīna tika rezervēta, ir dzimusi 1992. gadā. Šis ir bijis klientes pirmais brauciens, un pēc ceļu satiksmes negadījuma kliente pati sazinājās ar mūsu klientu apkalpošanas centru. Pēc klientes teiktā, viņa neesot zinājusi, ka pēc ceļu satiksmes negadījuma ar trešo pusi ir jāsazinās ar policiju un tā jāsagaida notikuma vietā. Pēc kompānijas pārstāvja ierašanās negadījuma vietā, tika konstatēts fakts, ka kliente ir atstājusi negadījuma vietu. Līdz ar to mūsu klientu servisa centrs atkārtoti sazinājās ar klienti un lūdza viņai nekavējoties sazināties ar policiju. Vēlāk saņēmām arī apstiprinājumu no pašas klientes, ka viņa to ir izdarījusi.”

Zināms, ka patlaban attiecīgās “Citybee” klientes profils ir bloķēts. Plašāk negadījuma apstākļus uzņēmuma pārstāvji komentēt nevar, jo ar izmeklēšanu nodarbojas policija.

Firmas pārstāvji uzsver, ka saskaņā ar lietošanas noteikumiem izmantot auto nomas pakalpojumus var tikai reģistrēts lietotājs un profila nodošana citām personām ir aizliegta. Turklāt, ja klients spēkratu vadījis reibumā vai bez autovadīšanas tiesībām, viņu soda. Kompānijas uzliktajam 2000 eiro naudas sodam klāt nāks arī atbildība par visiem materiālajiem zaudējumiem, kas nodarīti uzņēmumam un trešajām personām.

1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Strīdīga situācija Juglā: Rīgas dome ļauj būvēt problēmātisku žogu

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība