“Kad tā mašīna apgāzās, viņš gulēja pasažiera sēdvietā.” Smaga trīs auto sadursme Rīgā

1 komentārs
“Kad tā mašīna apgāzās, viņš gulēja pasažiera sēdvietā.” Smaga trīs auto sadursme Rīgā

Ilgāk nekā stundu pilnībā paralizēta satiksme – tādas bija sekas trīs automašīnu avārijai pirmdienas pusdienlaikā Rīgā, Volguntes un Apūzes ielas krustojumā.

Negadījumu izraisīja kāda ”Citroen” šoferis, kas brauca pa Apūzes ielu, virzienā uz Zolitūdi. Pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ vadītājs šķērsoja krustojumu pie luksofora aizliedzošā gaismas signāla jeb sarkanās gaismas. Krustojuma vidū ”Citroen”saskrējās ar “Škodu”, kas brauca pa Volguntes ielu.

Pēc spēcīgā trieciena vaininieka spēkratu inerce iesvieda pretējā joslā, kur zilais “bulkvāģis” vēl sadūrās ar automašīnu “Seat”, līdz beidzot apstājās, apgāžoties uz sāna.

“Man šķiet, ka tam šoferim bija traumēts kakls. Viņš nebija piesprādzēts. Kad tā mašīna apgāzās, viņš gulēja pasažiera sēdvietā,” atklāj ”Škoda” pasažieris Gustavo.

Slimnīcā ar dažādām traumām nonācis ”Citroen” šoferis, bet pārējie avārijā iesaistītie no mediķu palīdzības atteicās.

Lai atbrīvotu un sakoptu brauktuvi, uz notikuma vietu izsūtīta arī ugunsdzēsēju glābēju brigāde. Satiksmi regulēja ceļu policijas pārstāvji.

“Es pats nebiju pie stūres, brauca mans draugs. Mēs bijām ciemos pie viņa, un šodien mums bija jābrauc atpakaļ uz Zviedriju. Lidojums ir divos dienā, mums ir jābrauc tagad. Mašīna pirkta pirms divām nedēļām. Tas nav īpaši labi, bet – tā nu tas ir. Galvenais, ka neviens nav gājis bojā, un tas, manuprāt, ir pats svarīgākais,” turpina Gustavo.

Par laimi, ārvalstu viesis neatradās pie stūres un viņam nebija jākārto formalitātes. Tālāk uz lidostu vīrietis ar ģimeni devās ar taksometru.

Policijā par šo incidentu ir sākta lietvedība, taču, visticamāk, pie vainas ir ”Citroen” šofera neuzmanība.

Ņemot vērā, ka neviens no pārējiem avārijā iesaistītajiem nav nopietni ievainots, vadītājam viss beigsies ar nelielu naudas sodu.

1 komentārs