“Jūs domājat, ka policijas mašīnai nav kameru?” 15 gadīgā šofera “triks” ar pārsēšanos aizmugurē cieš fiasko

3 komentāri
“Jūs domājat, ka policijas mašīnai nav kameru?” 15 gadīgā šofera “triks” ar pārsēšanos aizmugurē cieš fiasko
EKRĀNUZŅĒNUMS

Kāds tīnis pavisam nesen bija nolēmis doties pilsētas ielās ar nomas auto, par spīti tam, ka viņam nemaz nav autovadītāja apliecības.

Ap plkst. 19:30 vakarā galvaspilsētas kārtības sargi Torņkalna ielās devušies kāda vieglā auto “Toyota Corolla” meklējumos. Dežūrdaļa saņēma ziņu no auto koplietošanas uzņēmuma “CityBee”, ka, iespējams, vienu no viņu spēkratiem vada nepilngadīga persona. Pēc īsa brīža policisti jau minētajam auto bija uz pēdām un apstādinot to, pamanīja, ka autovadītājs pārsēžas uz aizmugurējo sēdekli, bet vadītāja sēdvieta palika tukša.

Protams, ka ņemot vērā redzēto, šāda atklāsme nozīmējusi tikai vienu – jauneklim nācās uzkavēties inspektoru kompānijā, līdz notikuma vietā ieradās ceļu policisti, kuri pārņēma tālāko darbu ar pārkāpēju. Tāpat, notikuma vietā ieradušies arī nomas uzņēmuma pārstāvji, kuri parūpējušies par automobili.

Starp citu, ikvienam kuram kārojas izbraukt ar koplietošanas auto, lai arī tas likumīgi ir liegts, der atcerēties, ka šādiem braucieniem, brīdī kad tiekat pieķerts, ir ļoti nepatīkamas sekas, jo piemēram, “CityBee” gadījumā, papildus policistu piemērotajam sodam, varat rēķināties ar 2000 eiro lielu soda naudu. Un ja to nesamaksāsiet, drīz vien, pastkastītē varat gaidīt pavēsti no tiesas.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā